Helix Jump Oyunu İle Çok Eğleneceksiniz

Helix Jump Oyna, Ücretsiz İndir
Helix Jump

Helix Jump ile zıplayarak eğlenmeye hazır olun. Mobil oyunlar arasında adeta bir bağımlılık derecesine gelen bu mini aksiyon oyunu ile zaman kavramını unutacaksınız. Oyun yapısı ve grafikleri olarak oldukça basit olmasına rağmen o büyük ve göz alıcı grafikli oyunlara çoktan tur bindirdi. Mobil aksiyon oyunları arasında neredeyse çıktığından beri ilk 10 sıradan inmeyen bu eğlenceli mobil oyunu oynaması da oldukça basit. Aman dikkat edin, oyunu oynarken rekor kıracağım diyerek sinir krizi geçirmeyin. Çünkü eğlenceli yapısı yanında biraz da sinir bozucu bir oyun desek haksız sayılmayız. VOODOO firmasının oldukça sade ve basit grafikler ile bu başarıyı yakalaması, herkese işte gerçek başarı budur dedirtti.

Helix Jump Oyunu Oynanışı

Helix Jump oyunu oynanışı bakımından oldukça rahat oynanabilen bir oyun. Sürekli yukarı doğru çıkabileceğiniz 3 boyutlu bir silindirik yapı üzerinde zıplayan bir topunuz bulunuyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken oldukça az kural var. Silindirik yapı üzerinde topunuzu renkli şeritlere değdirmeden ilerlemeniz gerekiyor. Topunuz renkli şeritlere denk gelirse patlıyor ve oyuna bölüm başından başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bir diğer kural da yukarı doğru yükselen silindir direğimizi tırmanırken, topu boşluklara denk getirmemek oluyor. Eğer boşluklardan topunuzu düşürürseniz yine aynı şekilde oyuna bölüm başından başlamanız gerekiyor.

Mobil Aksiyon Oyunu Helix Jump İndir
Helix Jump

Renkli silindir direkler ile olabildiğince en yükseğe çıkarak bölümler geçebilirsiniz. Yeni rekorlara imza atabilir, her geçen gün bu rekorlarınızı geliştirebilirsiniz. Eğer çok hırslı bir yapıya sahipseniz, gerçekten saç baş yolduracak bir oyun olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ama her şeye rağmen bu basit ve eğlenceli oyun sayesinde boş zamanlarınızda sıkılmaktan kurtulabiliyorsunuz

Helix Jump Oyunu Özellikleri

  • Zengin ve basit grafik yapısı ile size karışık olmayan bir oyun yapısı sunuyor.
  • Özel ara yüzü ile oynaması oldukça rahat bir mobil aksiyon oyunu
  • Oyundaki topunuzu rahat kontrol etme imkanı
  • Kolay öğrenme metodu
  • One-tap tipinde harika bir mobil oyun

Helix Jump Oyunu İndir

En popüler mobil aksiyon oyunlarda genellikle hep birinci sırada yer alan oyuna her geçen gün ilgi daha da büyüyor. Çıktığı günden beri 100 milyon indirilen oyun, oynayanları bazı zamanlar çileden çıkarsa da rekor kırmak bu oyunda çok zevkli olabiliyor. İos oyun platformunda da oldukça popüler olan Helix Jump oyununu, Android veya İos işletimci cihazınızın odluğu her yerde internetli veya internetsiz şekilde oynayabilirsiniz.

Android cihazlar için 39 MB gibi bir depo kaplama alanı ile oldukça düşük yer kaplayan oyunu, indirmek için cihaz sürümünüzün 4.1 ve sonrası olması gerekmektedir. İos işletimciye sahip cihazlar için ise 8.0 ve sonrası bir sürüm gerekirken, 143 MB lık kapladığı alan ile yine küçük boyutta oyun sınıfına girmektedir. Siz de bu oyun için reflekslerinize ve hızınıza güveniyorsanız hemen ücretsiz bir şekilde telefonlarınıza veya tabletlerinize indirebilirsiniz.

Android işletimciye sahip cihazlar için Google Play Store’u ziyaret ederek, İos işletimciye sahip cihazlar için ise App Store’u ziyaret ederek bu bağımlılık yapan oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler