Hitman Sniper – Suikastçılık Oyunu Oyna

hitman sniper
hitman sniper

Geçmişten bu yana çıkan yeni oyunlarıyla başarılı seriler arasına giren Hitman, konsollarda ve bilgisayarda gösterdiği başarıyı mobil platformlar üzerinde de gösteriyor. Square Enix tarafından geliştirilen ve aksiyon türünde yayınlanan Hitman Sniper (Hitman Suikastçı), gelişmiş bölüm sistemi ve kullanıcıya bırakılan suikast yöntemleri ile beğeni topluyor.

Köklü bir oyun firması olan Square Enix, farklı stüdyolar üzerinden hizmet sunuyor. Bu stüdyolar arasında PS4 ve Xbox One gibi platformlar için oyun hazırlayan ekipler söz konusu iken ayrıca mobil platformlara özgü yapımlar geliştirenler de yer alıyor. Nitekim Hitman Sniper Android, bu duruma karşı en güzel örneklerden bir tanesi olarak görülüyor.

Hitman Sniper Oyna

Hem Android hem de iOS platformları için yayınlanan Hitman Sniper, basit bir nişancılık oyunundan çok daha fazlasını sunuyor. Hitman Sniper oyna seçenekleri neticesinde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Oyun, öldürmenizi istediği kişiye nasıl bir süikast düzenlemek istiyorsanız buna göre bir performans göstermenizi sağlıyor. Kullanıcıya bırakılan seçeneklerin varlığı, oynanabilirlik açısından son derece renkli bir yapım sunuyor.

Dünya çapında üne kavuşan Ajan 47, çeşitli ülkelerde ve noktalarda süikast düzenleme görevleri alıyor. Bunun akabinde görev gereği Karadağ ve Ölüm Vadisi gibi noktaları ziyaret eden ajan, gölgelerin içerisinde kalarak hedefini alt etmeye çalışmaktadır. Geliştirici firma, söz konusu hikaye boyunca tüm kontrolü oyuncuya bırakıyor. Akıllı cihazlar üzerinden sağlanan oynanış mekanizması, oldukça kolay hareket etmeye yardımcı oluyor.

hitman sniper
hitman sniper

Hitman Suikastçi Özellikleri

Oyunda oldukça farklı silah tipleri bulunuyor. Yapımcı firma, oyunun çıkışından itibaren 16 eşsiz silahı kullanıcılara sunmuş bulunmakta. Sniper temelinde şekillenen oyunda buna uygun silahlar yer alıyor. Farklılık ise silahların özelliklerinde yatıyor. Her silahın kendine tarzı bir oynanış yapısı bulunuyor.

Silah seçiminde ekranda beliren özelliklere detaylı göz atabilir ve oynanış tarzınıza en uygun olan silahı kolayca seçebilirsiniz. Müthiş yetenekler ile donatılan silahlar, her seviyede özgün bir oynanış tarzı oluşturuyor. Ayrıca yeni silahları açabilmek için kazandığınız modelleri parçalamanız gerekebilir. Bunun yanında taslakları tamamlayarak daha güçlü silahlara erişme şansı söz konusu.

Oyunda 150’nin üzerinde görev yer alıyor. Kusursuz bir süikastçi olabilmek için mümkün olduğunca görev tamamlamanız ve seviye atlayarak yeni silahların kilidini açmanız gerekiyor. Çok daha güçlü silahlara erişerek zorlu görevleri tamamla şansına sahip olabilirsiniz. Sadece görev sisteminden oluşmayan oyunda aynı zamanda 10 farklı kontrat bulunuyor. Bunlar, karakter ve silah gelişimi açısından zorlu koşullar yaratıyor. Kontratları tamamlamanız durumunda zengin hediyelerden yararlanma olanağına erişiyorsunuz.

Hitman Sniper APK İndir

Ücret ödemeniz halinde Hitman Sniper APK indir arayışına girmenize gerek kalmıyor. 2.99 TL etiket fiyatına sahip olan Hitman Suikastçi oyununa küçük bir miktar para ödeyerek erişmeniz mümkün. Android ve iOS platformları için resmi mağazalar üzerinden indirilebilir halde olan oyun, iPad 2, iPad Mini, iPhone 4S ve 5. jenerasyon iPod touch üzeri cihazlardan bir tanesine sahip olmanızı gerektiriyor. Android cephesinde ise oyunu oynamak için 4.1 ve üstü Android sürümüne sahip bir cihaza sahip olmanız yeterli.

Liderlik tablosu özelliğine sahip olan oyunda diğer süikastçılar ile yarışmanız mümkün. Tamamlayacağınız görevler, elde edeceğiniz silahlar ve kontratlar, liderlik tablosunda üst sıralara yerleşmenize yardımcı oluyor. Bunların haricinde Ölüm Vadisi adını alan bir moda da yer veren oyun, dalga halinde gelen zombilere karşı mücadele etmenizi gerektiriyor. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız bir o kadar puan toplama şansına erişebilirsiniz.

Android tarafından 10 milyondan fazla kez indirilen yapımı Google Play Store üzerinden indirmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Oyunu iOS için indirmek içinse buraya tıklamanız yeterli.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler