HUNTZ Emin Adımlarla Yoluna Devam Ediyor

HUNTZ Emin Adımlarla Yoluna Devam Ediyor
HUNTZ Emin Adımlarla Yoluna Devam Ediyor

Yerli Oyun Geliştiricilerine Tam Destek

Mobidictum olarak yerli ve yabancı bağımsız oyun geliştiricilerine oldukça değer veriyoruz. Bugün sizlerle yerli bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Zcorp’un geliştiriciliğini yaptığı HUNTZ ile tanıştıracağız. 

Bir hayatta kalma oyunu olan HUNTZ, oyuncularına hayatta kalma türünün bütün dinamiklerini yaşatmak istiyor. Çoğu hayatta kalma oyununda olduğu gibi bu oyunda da büyük bir salgının ardından hayatta kalan bir grup insan mevcut. Şu an popüler olan Battle Royale oyunlarından farklı olarak oyun daha çok hayatta kalma ve PvP modlarına ağırlık vermiş durumda. Unutmadan söyleyelim neredeyse her yeni çıkan oyunda olduğu gibi bu oyunda da Battle Royale modunun üzerinde çalışmalar yapılıyor.

HUNTZ olağan üstü bir hızla geliştiriliyor

Oyunun özelliklerinden bahsetmeye başlayalım. Şu anda çoğu oyuncunun ihtiyacını hissettiği bir merkez kurup geliştirme özelliği şu anda geliştirme aşamasında. Bu da demek oluyor ki büyük kalelerinizi kurup diğer oyuncuların baskınlarını engelleme çalışmaları çok yakında geliyor. Beni etkileyen diğer bir özellik ise oyunda yer alan Drone. Oyunda yer alan Drone sayesinde düşmanlarınızın nerede ne yaptığını kolaylıkla görebileceksiniz. 

Hala geliştirme aşamasında olan oyun içerisinde birçok yeni özelliği barındırıyor. Yakından takibinde olacağımız oyunun geliştirme günlüklerinin ilk bölümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

https://youtu.be/w1X7dk4h22A

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler