Hustle Castle – Kale ve Klan Oyna

Hustle Castle – Kale ve Klan Ücretsiz Oyna
Hustle Castle – Kale ve Klan

Hustle Castle – Kale ve Klan oyunda kendi kurduğunuz kale ile orta çağda güçlü imparatorluklarla ve ırklarla kıyasıya bir savaş içinde buluyorsunuz. Tombul lejyonerler, büyük kaleler, köylüler, gelecek nesil çocuklar bu harika kale oyununda her şey var. My.com B.V firmasının geliştirdiği bu oyun gerçekçi grafikleri, parlak görsellikleriyle oldukça ön plana çıkıyor. Kaleni inşa et ve yükselt orta çağın tek hakimi sen ol!

 Hustle Castle – Kale ve Klan Oynanışı

Hustle Castle – Kale ve Klan oyununda birçok işi aynı anda yönetmelisin. Kalenin yöneticisi sensin ve tüm sorumluluk sana ait. Oyunda demir madenlerinde, hazine binalarında ve daha birçok üretim yerlerinde köylüleri çalıştırmalısınız. Ne kadar çok ham madde ve paranız olursa o kadar hızlı gelişebilirsiniz. Ayrıca doğan çocuklarla ilgilenip onları yetiştirerek yeni iş gücü ve lejyonerler elde ediyorsunuz. Çok oyunculu platformda oynanan bu oyunda birbirinden farklı görevler ile her gün armağanlar kazanıyorsunuz. Asıl amacınız orta çağın şartlarında başka imparatorluklarla, ejderhalarla veya farklı ırklarla savaşıp kalenizi ayakta tutmak. Bu savaşta strateji ve öz güven aranacak ilk özellikler arasında bulunuyor.

Hustle Castle – Kale ve Klan Ücretsiz İndir
Hustle Castle – Kale ve Klan Oyunu

Mobil rol oyunlarında üst sıralarda kendine yer bulan oyunda yükselmek sadece sizin iyi bir yönetici olup olmadığınıza bağlı. Sizde online olarak bir çok oyuncuyla savaşıp, en güçlü olduğunuzu tüm orta çağa ispatlayabilirsiniz. Modern oyun tasarımı ile de oldukça renkli bir yapıya sahip olan oyun, oyuncularından sürekli tam not alarak ne kadar kaliteli olduğunu adeta kanıtlıyor.

 Hustle Castle – Kale ve Klan Özellikleri

  • Hikaye odaklı seferler
  • Yüzlerce görevde kahramanların orklarla, devlerle, iskeletlerle ve ejderhalarla savaşmak zorunda kalıyor.
  • Birbirinden zeki strateji planları
  • Geniş çapta kale ve yükseltmen içi bir sürü olanak. Kalene yeni odalar kur ya da eskilerini yükselt senin hayallerine kalmış.
  • Köylüleri geliştir. Tebaaların her birine yeni yetenekler öğretebilir, tüm ekipmanları giymesini sağlayabilirsin.
  • Harika özellikteki savaşçılar ve katipler
  • Çok oyunculu Orta çağı modu ile gerçek oyuncularla savaşıp kalelerini yıkabilirsin.

Hustle Castle – Kale ve Klan İndir

Hustle Castle – Kale ve Klan oyunu çıktıktan kısa süre sonra hızı yükselişiyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Mobil rol oyunları kategorisindeki en popüler oyunlar arasında 2. Sıradaki yerini koruyor. Ücretsiz bir şekilde hem Android işlemciye sahip cihazlara hem de İos işlemciye sahip cihazlara indirip dilediğiniz her yerde kolaylık ile Hustle Castle – Kale ve Klan oyununu oynayabilirsiniz.

Android cihazlarda 58 MB’lık alan kaplayan oyunu Google Play Store’dan kısa bir sürede rahatlıkla telefonunuza indirebilirsiniz. İos cihazlarda ise 289 MB’lık kapladığı alanla küçük bir handikabı olsa da eğer rol oyunlarını seviyorsanız mutlaka App Store’dan indirip denemelisiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts