Idle Heroes – Savaş Şimdi Başlıyor

idle heroes

Yeni bir oyun incelemesi ile karşınızdayız. Bugünkü konuğumuz bir rol yapma oyunu olan Idle Heroes oluyor. DHGames tarafından geliştirilip yayınlanan oyun, on milyonlarca kullanıcıya ulaştı ve çoğundan yüksek puan aldı. Hem Android hem de iOS platformlarında kullanılabilen bir mobil oyun olan Idle Heroes, BlueStacks ile bilgisayarda rahatça oynanabiliyor.

Oyunun amacı bir çok RPG oyununda olduğu gibi, bir grup karakteri bir araya getirmek ve sürekli olarak yeni eşyalar ile geliştirmek ve donatmak noktasından yola çıkıyor. Geliştirdiğiniz bu kahramanlar ile çeşitli birçok savaşa giriş yapacaksınız. 

Idle Heroes, sizlere farklı ve özel yeteneklere sahip 200’den fazla kahramanı gruplar halinde sunuyor. Oyunda yer alan birbirinden farklı mekanlarda, üstün güçlere sahip düşmanlarınız ile karşılaşacaksınız. Stratejik sıralamalar yapıp, karşınıza gelebilecek rakipleri en az zayiat ile alt etmeniz gerekiyor. 

Her RPG oyununda bulunan klan, lonca veya birlik adları verilen ekip sistemi bu oyunda da yer alıyor. Birlikler kurarak veya bir birlik oluşturarak arkadaşlarınız ile daha büyük savaşlara katılabilirsiniz. 

Idle Heroes ve BlueStacks’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Idle Heroes Bilgisayarda Oynama
Idle Heroes Bilgisayarda Oynama

Idle Heroes Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Oyunun temel özelliklerinden bahsettiğimize göre sıra geldi bu mobil oyunu bilgisayarda oynama konusuna. Mobil oyunları bilgisayarınızda Android emulatörü BlueStacks 3 ile kolayca oynayabilirsiniz. Buraya tıklayarak indirebileceğiniz BlueStacks ile işlemimize başlıyoruz.

  • Yukarıda yer alan bağlantıyı kullanarak popüler yazılım BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz.
  • Gerekli kurumları yapıp Google hesabımız ile giriş yapıyoruz.
  • Daha sonra menü kısmında Uygulama Merkezi’ne tıklıyoruz. 
  • Arama kısmına oyunumuzun ismini yazıp, çıkan sonuçlardan istediğimiz oyuna tıklıyoruz.
  • Ardından açılan Google Play sayfasındaki “Yükle” butonuna tıklıyoruz. 
  • Şimdi ise sıra oyunun keyfini çıkartmaya geldi!

Idle Heroes ve BlueStacks’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Idle Heroes Bilgisayarda Oynama
Idle Heroes Bilgisayarda Oynama
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts