İkinci Dünya Savaşı Temalı Mobil Oyunlar

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan mobil oyunlar dünyanın her yerinden büyük bir ilgi ile oynanıyor. Hatanın telafisi olmayan bu oyunlarda dünyayı yönetin!
İkinci Dünya Savaşı Oyunları
İkinci Dünya Savaşı Oyunları

İkinci Dünya Savaşı mobil oyunları kasıp kavuruyor! Strateji, hızlı ve güç… Bu üç özellik ile rakiplerinize oyunu dar edeceğiniz mobil oyunları derledik. İndirme linklerini de ekledik.

2. Dünya Savaşı Konulu Mobil Oyunlar

Hataya yer olmayan bu oyunlarda rakiplerinize karşı nasıl bir strateji izleyeceğiniz ise tamamen size kalmış. Ama unutmayın ki bir asker yalnızca silahı kadar güçlüdür! Bu yüzden her zaman savaşa hazır olmalısınız.

Call of War

İkinci Dünya Savaşı oyunları Call of War
Call of War

Call of War oynayarak İkinci Dünya Savaşı zamanlarında güçlü uluslardan birinin kontrolünü devralarak savaştaki tarafınızı belirliyorsunuz. Eyaletler fethedip ittifaklar kurabilir ve ekonomi oluşturabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı’nın en gizli silahlarını araştırarak gerçek bir süper güç olun ve tüm haritanın kontrolünü elinize alın. Hangi yolu tercih edeceğiniz tamamen size bağlı.

Call of War
Butona tıklayarak Call of War’ı indirebilirsiniz.

İster mantıklı ittifaklar oluşturarak gelişebilir ister acımasızca genişleme politikası uygulayabilir ya da gizli saldırılarla ani baskınlar yapabilirsiniz. Günlerin gerçek zamanlı ilerlediği Call of War’da hamlelerinizi gerçekleştirirken bir sonraki hamlenizin ne olacağını ve rakibinizin hamlelerini de düşünmelisiniz. Aksi halde gafil yakalanabilir ve topraklarınızı kaybedebilirsiniz. Ayrıca oyunu hem telefonunuzda hem de tarayıcıda oynayabilirsiniz.

Siege: World War II

Siege World War 2 kazanma taktikleri
Siege World War 2

Dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı karşıya geleceğiniz bu PvP oyun çok hoşumuza gitti! Daha önceden Clash Royale oynama şansı yakaladıysanız sizlere söylemeliyiz ki bu sayede Siege: World War II oyununda oldukça başarılı olabilirsiniz.

Siege: World War II
Butona tıklayarak Siege: World War II’yi indirebilirsiniz.

Kart sistemine dayalı oyunda kendinize bir deste yaparak oyun içerisinde o destedeki kartlarla rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Destenize yeni gelen kartları ekleyip güçlendirebilir, birbirinden farklı taktiği uygulayabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı generali olmak için tüm gerekenlere sahip olduğunu düşünüyorsan Siege: World War II sizleri bekliyor.

World War Heroes: WW2

World War Heroes ikinci dünya savaşı oyunları
World War Heroes

İkinci Dünya Savaşı’nın en çılgın muharebelerinde çevrim içi olarak dünyanın dört bir yanından oyuncularla oynayabilirsiniz. Berlin’in tam ortasında veya başka şehirlerde hırçın tank savaşlarına katılabilir ve düşmanları yok edebilirsiniz. Takım veya ölüm maçı savaşlarında bomba yerleştirebilir, yerleştirilen bombaları etkisiz hale getirmeye çalışabilirsiniz. Bu oyunda en küçük hataya dahi yer yok, çünkü İkinci Dünya Savaşı’nın kaderini değiştirmek istiyorsan her zaman hayatta kalmalısın. En küçük hata hayatına mal olur.

World War Heroes
Butona tıklayarak World War Heroes’i indirebilirsiniz.

2. Dünya Savaşı’nda olan 7 efsanevi muharebe alanının bulunduğu 57 adet tabanca, tüfek, makineli tüfek ve pompalılar gibi özgün silahlar bulunuyor. Hazırda bulunan 6 oyun modunun yanında kendi kurallarınızı koyabileceğiniz özel oyunlar da oluşturabilir, kendi tanklarınızı kendiniz sürebilirsiniz.

Brothers in Arms 3: Sons of War

Brothers in arms 3
Brothers in Arms 3: Sons of War

Çok oyunculu savaş meydanlarında dünyanın dört bir yanından gelen cesur askerlerle çarpışarak dünyadaki en iyi kimin olduğunu gösterin! Savaşabileceğiniz dört ayrı harita bulunan oyunda Herkese Serbest ve Takımlı Ölüm Maçları adında iki oyun modu bulunuyor. Her silahla oynayarak oyunun seyrini değiştirecek hamlelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca unutmayın, bir asker yalnızca silahı kadar güçlüdür. Bu yüzden silahınızı sık sık yükseltmelisiniz.

Brothers in Arms 3
Butona tıklayarak Brothers in Arms 3’ü indirebilirsiniz.

Oyunda Hava Saldırısı, Roket Patlaması ve Havan Ateşi ve çok daha fazlası gibi birçok strateji ve taktik uygulayabilirsiniz. Yeni müttefiklerin kilidini açarak onları deneyimli askerlere yükseltebilirsiniz.

Company of Heroes

Company of Heroes İkinci Dünya Savaşı oyunları
Company of Heroes

Company of Heroes ise iOS kullanıcıları için önerebileceğimiz bir İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyunlar arasında. Company of Heroes, dinamik savaş ortamları ve gelişmiş bir kadroya dayalı taktikleriyle gerçek zamanlı stratejiyi yeniden tanımlayan son derece popüler bir oyun. iPad için tasarlanan ve optimize edilen Company of Heroes, savaş sırasında gelişmiş gerçek zamanlı taktiklerin hızlı bir şekilde yürütülmesi için sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Company of Heroes Apple indir
Butona tıklayarak Company of Heroes’i indirebilirsiniz.

II.Dünya Savaşı’nın en zorlu zamanlarına dayanan oyunda 15 farklı görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki yıkılabilir ortamlar ile savaş alanını şekillendirebilir ve savaşın kaderini yeniden yazabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü grafikleri ile oldukça sürükleyici bir hale gelen Company of Heroes’i oynamak için iOS 13.1 veya üst sürümünü destekleyen telefonlarınız olmalı. Ayrıca oyunu indirmek için 6 GB’lık boş alana ihtiyacınız bulunuyor. İndirdikten sonra kurulum sorunlarını önlemek için en az 8 GB boş alana sahip olmanızı öneriyoruz.

Strategy & Tactics: WW II

Strategy and Tactics World War
Strategy and Tactics World War 2

Bu büyük strateji oyununda İkinci Dünya Savaşı’nın döneminin en büyük çatışmalarını yeniden yaşayabilirsiniz. Avrupa’yı fethetmek için Mihver Devletlerinin başına geçebilir, sonra da geri kazanmak için Sovyetler Birliği ve Müttefiklerin ordularını yönetebilirsiniz.

Strategy and tactics indir
Butona tıklayarak Strategy & Tactics’i indirebilirsiniz.

Strategy & Tactics: World War II’de, klasik sıra tabanlı savaş sistemi ve tarihsel olarak gerçek rütbeli birliklere sahip etkileyici yapay zeka düşmanlara karşı savaşırsın. Avrupa, Asya ve Afrika’da heyecan verici bir hikaye ve karizmatik karakterlerle on sekiz görevde savaşarak ilerleyebilirsiniz. Birliklerini geliştirmek ve endüstriyi ilerletmek için yeni teknolojiler araştırabilir ve ordularınızı geliştirerek oyları kolaylıkla zafere götürebilirsiniz.

İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan mobil oyunlar
İkinci Dünya Savaşı’nı Konu Alan Mobil Oyunlar

Hataların telafisinin zor olduğu, hele İkinci Dünya Savaşı konulu mobil oyunlarda ikinci bir stratejiniz mutlaka olmalı. Sınır bölgenizdeki düşmanlara karşı dostça ya da düşmanca davranmak tamamen size kalmış. İster Almanya olup direkt olarak yayılmacı bir rol üstlenin isterseniz de Ukrayna gibi bir ülke alıp dostça yaklaşıp geliştikten sonra saldırılara başlayın. Seçim tamamen sizin!

Ayrıca YouTube kanalımızda birçok konuda mobil oyun önerileri de yapıyoruz. Hemen aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts