İnternete Bağlı Değilken Oynayabileceğiniz 5 Oyun

İnternetsiz oyun

İnternetiniz Yokken Canınızın Sıkılmasına Son!

İnternet bağlantısı olmadan da çalışan mobil oyun bulmak kolay olmayabilir. Neyse ki kablosuz bağlantı olmadan da oynayabileceğiniz sürükleyici cevherler mevcut. Uzun bir yolculukta ya da internetsiz kaldığınız bölgelerde can sıkıntınıza birebir gelecektir. Google Play’in sizler için derlediği listeye bir göz atalım.

Adventure Llama

Adventure Llama

Hayalleri olan Lama Pablo eski bir İnka Lama medeniyetinin yıkık dökük harabelerini keşfetmek istiyor. Platform oyunlarını seviyoruz tam size göre bir oyun ama burada her şeyin lamalardan ibaret olduğunu bilmelisiniz: Kilidi açılacak kostümler, hatta balonlar gibi (antik zindanlar arasında gezinmek için en iyisi) çaba sarf etmenizi gerektirip sizi oyalayacak birçok şey var. Hemen indirmek için Google Play Store‘a ya da resmin üzerine tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Space Marshals 2

Space Marshal 2

Görevleriniz arasında sersemletici el bombasıyla dikkat dağıtmak, düşman kulesini hacklemek ya da arkadan boğaza yapışmak olabilir. Favori gizli görev tarzınız hangisi olursa olsun onu burada bulacağınız kesin. İnternetiniz bağlı değilken ölürseniz tekrar canlanmak için 15 saniye beklemeniz gerekmekte. Beklemek istemiyorsanız premium sürüme geçebilirsiniz. Hemen indirmek için Google Play Store‘a ya da resmin üzerine tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

I Love Hue

I love hue

İnternetin olmasa da artık canınız sıkılmayacak. Pastel gökkuşağı paletleriyle göze fazlasıyla hitap ederken metin ve sesin az olması da rahatlamanızı sağlıyor. Her seviyenin oynanması için gereken “prizmaların” yenilenmesi saatler sürebildiği için bir süre internetsiz kalacağınızı düşünüyorsanız önceden indirmenizde yarar var. Hemen indirmek için Google Play Store‘a ya da resmin üzerine tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Soul Knight

Soul Knight

Rastgele oluşturulan zindanlara inerken korkunç minyon ordularını yok edin. Fantez ile birlikte üst düzey aksiyonun harmanlandığı bu oyunu öğrenmek oldukça kolay, ancak tatminle birlikte zorluk seviyesi de hızla yükseliyor. Soul Knight internet bağlantısı olmadan sorunsuz bir şekilde oynanabilse de kilidi açılabilen bazı öğeler yalnızca internet bağlantısı varken satın alınabiliyor. Hemen indirmek için Google Play Store‘a ya da resmin üzerine tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

BADLAND

Badland

Tüyler ürpertici ortam sesleri kıyamet sonrası dünyaya ürkütücü bir şekilde hayat veriyor. Yarasaya benzer bir yaratığı yanınızda tutarak yamuk yumuk bitkilerin ve tehlikeli, eski makinelerin arasında gezineceksiniz. Arazinin bir yanından diğer yanına geçmeyi son derece tehlikeli hale getiren engeller aynı zamanda bu çok oyunculu oyunun eğlenceli olmasını sağlamakta. Rakibinizi döner testereye itmeyi deneyin. Hemen indirmek için Google Play Store‘a ya da resmin üzerine tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts