Junkyard Tycoon Oyna

Junkyard Tycoon

Dükkan işletme oyunları oynamayı seviyor musun? Eskimiş hurda arabalara bir el atıp işe yarar parçalarını satarken servetine servet katıp işletmeni büyütmeye ne dersiniz? Mobil simülasyon oyunları ailesine henüz yeni katılan iddialı bir hurda işletmeciliği oyunu Junkyard Tycoon‘a hemen göz atın.

Junkyward Tycoon İşletme Oyunu

Hurda araçları satın al, araç bileşenlerini gövdelerinden ayır, özel eşyaları topla, parçaları sat, tamir et, presle ve her geçen gün büyüyen krallığını zenginleştir!

Yönetim oyunları için her işletmenin fiyakalı bir adı olmalı, şirketinin adını koyduktan sonra sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırsın. İlk hurdayı sipariş ettikten sonra onu rampaya yükle ve kolları sıvamaya başla. Arabaların parçalarını tek tek söktükten sonra para edenleri satarak işletmeni günden güne büyütüp kendi hurda krallığını kurabilirsin.

İlk etapta sadece parça söküp satmak sermayenizi arttırmanıza yardımcı oluyor fakat bir süreden sonra bu sistem riskli olduğunu fark ettiriyor ve başka alanlara da yönelmemiz gerektiğini bize hatırlatıyor.

Junkyard Tycoon
Junkyard Tycoon

6. seviyeden sonra açılan tamir etme özelliği hurda olarak aldığınız araçların arızalı veya eski parçalarını tamir edip değiştirmenize ve ardından tamir olmuş aracı tekrar satabilmenizi sağlıyor.

Junkyard Tycoon Diamond Sistemi

İşletmenizi büyütme sürecinde her şey yolunda gitmeyebilir, uygun fiyata aldığınızı sandığınız araçlar bazen zarar etmenize bazen ise çok düşük kar elde ederek bir sonraki hurdayı alırken nakit zorluğu çekmenize sebep olabiliyor. Böyle durumlarda oyun içi satın alma sisteminde yer alan diamondlar devreye giriyor. Batağa sürüklenen işletmenizi kurtarmak için diamond sistemi sizlere nakit sağlarken yeni araçlar ve yeni alanlar elde etmenize de yardımcı oluyor.

Junkyard Tycoon En İyi Hurda Oyunu
Araba Satın Alma Ekranı

Oyun sıfırdan bir işletmeyi kurup onu yükseklere taşırken ortaya çıkan zor durumların altından kalkmak için yeni stratejiler geliştirerek zorlukları aşmayı bize öğretirken işletme yeteneğimizi test etmemize ve girişimci ruhumuzu ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor.

Junkyard Tycoon Oyunu Özellikleri

  • Üst düzey 3B grafikler.
  • Heyecan verici ses efektleri.
  • Oyun içi satın alma seçenekleri.
  • İşletme becerilerini arttırma.
  • Yüksek seviye grafik ve haritada rahatça gezebilme imkanı.
  • Yapılan yenilikler ile yükleme boyutu azaltıldı.
  • Diamond Bonus Push Bildirimleri eklendi.

Junkyard Tycoon Oyunu İndirme Seçenekleri

Mobil simülasyon oyunları arasında henüz taze olarak yer alan Junkyard Tycoon yapımcıları gözünde en iyi şirket oyunu olmaya aday. Henüz sadece Android işletim sistemiyle uyumlu olan yapım Google Play Store üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirme imkanını kullanıcılara sunuyor. 126 MB gibi makul bir depolama alanı kaplayan mobil oyun henüz yeni olmasına rağmen 500.000’den fazla indirilme sayısına ulaşarak gayet başarılı bir başlangıç yaparak Otomobil Simülasyon Oyunları arasında yerini alıyor. 

Junkyard Tycoon sorun çözme için forumları ziyaret edebilir ayrıca detaylı bilgi için https://www.junkyardtycoon.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler