Kelime Oyunu – Gizli Kelime

kelime oyunu
Gizli Kelime Oyunu

Kelime oyunu neden bu kadar popüler? İletişim, yaşamın anahtarıdır. İletişimin anahtarı ise dildir. Dilin sırrı da kelimelerde gizlidir. Kelimelerle derdimizi anlatırız. Yemek isteriz, sevincimizi ifade ederiz, üzülürüz, korkarız, güleriz, selamlaşırız, bağırırız, heyecanlanırız… Hayatımıza yön veren şey, kelimelerin büyüsünde gizlidir aslında.

Ücretsiz Kelime Oyunu Gizli Kelime!

Yerli oyun firması Libraworks yukarıda okuduğunuz felsefik düşünceyle Android telefonlar için bir kelime oyunu geliştirdi. Bu oyunu anlamak için felsefesini de kelimelerin felsefesini de öğrenmeniz gerekiyor. Firmanın ağzından anlatımına devam edelim; Olmazların oluşu da kelimelerle ifade edilir, en olası şey de kelimelerle ifade edilir. Bizi hayata bağlayan da bizi hayattan koparan da bir ya da birkaç kelimedir hep…. Daha fazla kelime öğrenmenin, bildiklerini hatırlamanın, kenarda köşede kalmış, gizli kelimeleri gün yüzüne çıkarmanın vakti gelmedi mi? Şimdi kelime bul!

kelime oyunu
Gizli Kelime – Kelime Bul

Gizli Kelime Oyununda Neler var?

İşte tam olarak bu felsefe ile ortaya çıkan Gizli Kelime, kelime oyunu sevenler için, özenle hazırlanmış 2500 bulmaca ve binlerce kelime içeriyor. Gizli Kelime’deki bulmacaların hepsi, sözcüklerin büyüsüne inanan, kelime tutkunu içerik ekibimiz tarafından, titizlikle ve yüksek özgünlük hassasiyetiyle hazırlanmıştır. Spordan şehirlere, tarihten müziğe, gündelik hayattan felsefeye, matematikten yemeklere, onlarca farklı kategori, yüzlerce farklı kelime bu oyunda seni bekliyor! 7’den 77’ye herkesin severek oynadığı Gizli Kelime’yle, kendinizi kelimelerin peşinde, zihninizin derinliklerinde, sözcük haznenizi tazelerken bulacaksınız! En çok eğleneceğiniz kategori bulmacalarından sonra, zihninizle baş başa kalacağınız “Gizli Kategori” bölümünde, sınırları zorlayacaksınız ve gerçek bilginizi işte tam burada göstereceksiniz. Altıgen harflerden oluşan bulmacaların içindeki kelimeleri doğru şekilde yaz ve bir sonraki bölüme geç, işte tüm yapman gereken bu. Takıldığın zaman da ipucu kullanabilir, kelimelerin dizilimini karıştırabilir veya joker hakkını kullanarak bulmacayı bize çözdürebilirsin. Gizli Kelime, kendine güvenen kelime avcılarını bekliyor! Kelime bulucu kullanmanıza gerek yok!

Gizli Kelime İndir

Ücretsiz kelimelik avı oyunu Android marketlerden indirebilirsiniz. Oyun şu ana kadar 1 milyondan fazla indirilmiş durumda. Rekabet edebileceğniniz sayısız kelime oyunu ustaları mevcut!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler