Kelime Oyunu – Word Universe

kelimelik oyunu

Kelime oyunu ve sözcük ücretsiz bulmaca oyunu sevenler, Word Universe tam size göre! Kelime anlamı “Sözcük Evreni” olan bu oyunda öğrenecekleriniz sınırsız! Daha fazla kelime öğrenmenin, bildiklerini hatırlamanın, kenarda köşede kalmış, gizli kelimeleri gün yüzüne çıkarmanın ve aynı zamanda da eğlenmenin vakti gelmedi mi? Rekabetçi kelime bulmaca oyunu arayanların imdadına yetişen oyun!

Kelime Oyunu Word Universe

Gittikçe zorlaşan ama bir o kadar da eğlendiren kelime bulmaca oyunu Word Universe ile yepyeni bir kelime bulmaca oyunu deneyimi sizleri bekliyor. Word Universe ile hem kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapın hem de birbirinden ilginç bilgiler ile eğlenceyi katlayın!

Eğlendirirken öğreten bir oyun olma özelliğini taşıyan Word Universe zengin kelime haznesi ile size sınırsız bir eğlence sunar. Word Universe kelime oyununda binlerce bölüm ve binlerce kelime sizleri bekliyor! Türkçe kelime bulmaca ve sözcük bulmaca oyunu sevenler için özel olarak hazırlanmıştır tamamen ücretsizdir ve internet gerektirmeden oynanabilir. Nerede ve ne zaman isterseniz oynayabilirsiniz!

Sade tasarımı, değiştirilebilir arka planı, animasyonları ve sesleriyle rekabeti ve öğrenmeyi daha eğlenceli kılıyor.

kelime bulmaca oyunu

Word Universe Nasıl Oynanır?

  • Word Universe oyununda amaç, ekranın alt kısmında yer alan harfleri kullanarak bulmacadaki yatay ve dikey boşlukları doldurarak tüm kelimeleri bulmak ve bir sonraki bölüme geçmektir.
  • Harfleri sırasıyla kaydırarak anlamlı kelimeler oluşturun.
  • Takıldığınız zaman ipucu kullanın ve oynamaya devam edin.
  • Keşif kısmına tıklayarak birbirinden ilginç yüzlerce bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Günlük hediye ipuçlarınızı almayı unutmayın.

Video izleyerek ya da oyun içi satın alımları kullanarak daha fazla ipucu elde edebilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Genel olarak oyun sizi reklamlara boğmuyor ve oyun deneyiminizi bozmuyor.

Ücretsiz Kelime Oyunu

Word Univese oyununu ücretsiz kelimelik oyunu Android markette, şimdi indirin ve hemen oynayın! Word Universe oyunumuz sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmekte ve yeni bölümler eklenmektedir.

Tüm öneri ve eleştirilerinizi ingame @ librasoftworks.com adresine gönderebilirsiniz. Play Store’dan aynı zamanda yorum yapmayı unutmayın. Oyun Türkiye’de popülerleşmeye başladı, şimdiden 10 binden fazla indirilme sayısı ve yüzlerce oyuncuya sahip. Sıralamada yükselmek için yerinizi şimdiden alın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler