Lady Popular – Hikayeli Mobil Moda Oyunu

Giydir, sevgili ol, evcil hayvan sahiplen; evini ve arabanı düzenle!
Lady Popular
Lady Popular

Giydir, sevgili ol, evcil hayvan sahiplen; evini ve arabanı düzenle! Tüm bunları yapabileceğiniz Lady Popular hikayeli bir mobil moda oyunu. Oyunda gerçek dünyadan insanlarla sohbet edebileceğiniz sohbet odalarının yanı sıra kıyafetlerinizle yarışabileceğiniz arena dahi bulunuyor.

✅ İstediğiniz tarzda kıyafetler var.
✅ Hikayesi harika.
✅ Evcil hayvanları çok tatlı.
✅ Oyunu oynayan insanlarla sohbet edebileceğiniz odalar var. (Siz de kurabilirsiniz)
✅ Karakterinizi istediğiniz gibi değiştirebilme imkanı sunuyor.

lady popular indir
Buraya tıklayarak oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunu indirdiğinizde öncelikle karakterinizi oluşturmanız isteniyor. Bu aşamada karakter oluşturup onu giydireceğiz. Oyun başlangıçta sizi olabildiğince serbest bırakıyor. Oyundaki alış veriş mağazalarına giderek daha yüksek moda puanları toplayabileceğiniz kıyafetler alabiliyorsunuz. Bu da daha fazla kazanmanızı sağlıyor tabii.

Lady Popular
Lady Popular

Karakterinizi istediğiniz şekilde düzenledikten hemen sonra Arena adında yeni bir bölüm açılıyor. Bu bölüm tarzınızı diğer insanlarla karşılaştırabileceğiniz bir alan. Arena’ya girdikten hemen sonra ilk moda karşılaşmanızı yapıyorsunuz. Tarzınız iyiyse kazanıyorsunuz. Tabii buradan kazandığınız ödüllerle yeni kıyafetler de alabilirsiniz.

Oyundaki mağazalar da seviyenize göre açılıyor. Seviye atladıkça “Mall” bölümünden yeni mağazalara erişebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ayakkabı ve kıyafetin renk uyumunu doğru yapmanız halinde, minik bir aksesuar ile başlangıçta çok rahat oyun kazanabilirsiniz. Para biriktirdikçe yeni eşyalar almayı, evinizi de güzelleştirmeyi unutmayın. Seviye arttıkça oyundaki rakipleriniz de zorlaşıyor.

Lady Popular
Lady Popular

Erkek arkadaş?

Hikaye oyunlarının olmazsa olmazlarından biri de sevgili konusu. Oyunda bir de Disco bulunuyor. Disco’ya gittiğinizde yeni bir erkek arkadaş da edinebiliyorsunuz. Her erkeğin size katacağı ekstra puanlar var. Burada biraz daha düşünüp hangi alanda ilerlemek istiyorsanız ona göre bir seçim yapmanız daha iyi olacaktır.

Lady Popular
Lady Popular

Evcil hayvan

Tavşandan maymuna kadar birçok hayvan ile birlikte yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca evcil hayvanlar onlarla her oynadığınızda size sadakat puanı kazandırıyor. Seviye atladıkça yeni yeni evcil hayvanlar edinebilirsiniz. 2. seviyeye ulaşır ulaşmaz ilk evcil hayvanınız olan tavşanı alabilirsiniz. Biz tavşan ile başladık.

Lady Popular
Seviye atladıkça yeni evcil hayvanlar sahiplenebilirsiniz.

Güncellemeler

Oyunun güncellemeleri bitmiyor. Her ay yepyeni kıyafetler, yepyeni tarzlar oyuna ekleniyor. Ağustos ayında oyuna eklenen yaz eşyalarını hemen aşağıdan görebilirsiniz. Enfes duruyorlar! Oyunu anlattıkça anlattık. Tabii anlatmayla olmaz, bir de denemek gerekiyor. Oyunu aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts