Life is Strange Android’e Geldi!

Life is Strange
Life is Strange oynayarak sıkıntınızı giderebilir ve büyük bir maceraya atılabilirsiniz.

Zamanı Değiştirmek Senin Kontrolünde

Life is Strange, Pc oyunları arasında son birkaç yılın en iyi, gerçek hayattaki maceraları anlatan oyunlardan birisi. Life is Strange, hikayeye dayalı, seçim ve sonuç oyunlarında devrim yaratan beş bölümlük geliştiriciliğini Square Enix‘in üstlendiği epizodik bir macera oyunudur.

Oyunda zamanın akışını değiştirmek için birçok kullanışlı yetenek geliştiren ve gelecek vadeden bir fotoğrafçılık öğrencisi Max’in sorumluluğunu üstleniyoruz

Max, öncelikle en iyi arkadaşı olan Chloe Price’ın esrarengiz kayboluşu sonrası onu aramaya başlıyor. Ve en iyi arkadaşı Chloe Price’ı kurtarırken zamanını geri alabileceğini keşfeden fotoğraf uzmanı olan kahramanımızın yaşayacağı hikayelerde yanında olmalısınız.

Çiftimiz birbirlerini bulduktan kısa bir süre sonra Arcadia Koyu’nda hayatın karanlık bir yanını ortaya çıkaran diğer bir öğrenci olan Rachel Amber’in esrarengiz yok oluşunu araştırmaya başlıyor. Bu arada kahramanımız Max’in her ne kadar zamanı geriye alabilme gibi bir yeteneği olsa da geçmişi değiştirmenin bazen yıkıcı bir geleceğe yol açabileceğini de çabucak öğrenmeli, aksi halde birçok felaket onları bekliyor.

Oyunun en ilginç yanı bir zaman değiştirme mekaniğinin bulunması ve bunu çeşitli ilginç şekillerde kullanabilirsiniz. Örneğin, karakterler hakkında temel bilgileri öğrenmek için kullanabileceğiniz gibi bir diyalog sırasında konuşmadaki anları yeniden başlatıp farklı cevaplar verip farklı bir senaryoya doğru gitmek için de zamanı geriye alabilirsiniz.

Life is Strange Android

Oyunun Özellikleri

  • Güzel bir senaryo ile yazılmış modern bir macera oyunu
  • Olayların gidişatını değiştirmek için zamanı geri alabilirsiniz.
  • Yaptığınız seçimlere bağlı olarak çoklu ve farklı sonlar.
  • Çarpıcı ve dikkat çekici görseller.
  • Alt-J, Foals, Angus & Julia Stone, Jose Gonzales gibi ve daha da fazlasına sahip farklı, lisanslı indie film müzikleri.

Oyun şu an için sadece Android’de tam kontrol desteği ile geliyor. Yepyeni bir fotoğraf modu, daha önce hiç olmadığı gibi fotoğraflar çekmenize, bunları filtrelerle değiştirmenize ve kolayca paylaşabilmenize imkan sağlamakta. Ayrıca oyun içindeki ilerlemenizi sosyal medya ağlarınızda sorunsuz bir şekilde paylaşabilir ve kendi seçmiş olduğunuz kararlardan oluşan hikayenizi arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için Android 6.0 ve üzeri bir sürüme sahip ve OpenGL 3.1’i desteklemeli. Ayrıca oyun, ARM 64 ve minimum 2GB RAM gerektirmekte.

Aşağıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz ve hemen Google Play Store‘u ziyayet edip ücretsiz bir şekilde indirerek Life is Strenge’i oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler