Lords Mobile’ı İndirerek Ödülleri Kazanın!

Lords Mobile

Google Play Hediye Kartları ile Ödülleri Kazanın!

IGG.com, Google Play ile strateji türündeki RPG oyunu Lords Mobile‘da oyun içi öğeler kazanmanıza olanak tanıyan ortak bir tanıtım duyurdu!

Dünyanın dört bir yanından kullanıcılar, belirli parakendeciler tarafından satılan Google Play hediye kartlarındaki kodları kullandıktan sonra oyunda harika kutular bulabilirler.

Oyuncular kodları kullandıktan sonra müthiş bir kutu içerisinde Mücevherler, VIP puanları, Frostwing sandıkları, Hız jetonları ve diğer kaynaklar gibi öğeleri alabilecekler.

Lords Mobile Rally

Amerika’da yaşıyorsanız, yapmanız gereken şey, 7-Eleven veya Family Dollar‘da 20 ABD doları değerinde Google Play hediye kartı satın almak. Ama unutmayın ki 7-Eleven’dan alacağınız kodlar 1-31 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır. Family Dollar’da bu kuponları şu an alıp eklemek mümkün.

150 Milyondan Fazla Oyuncu ile En İyi Strateji Oyunları Arasında!

Lords Mobile, Clash of Clans’dan bu yana cep telefonlarındaki en büyük multiplayer strateji RPG’lerinden birisidir. Geçtiğimiz yıl Google tarafından Google Play’in en rakebetçi oyunlarından biri olarak tanınmasının yanı sıra Android mükemmellik oyunu olarak başrol oynadı.

Lords Mobile Skills

Lords Mobile’ın dünya çapında 150 milyondan fazla oyuncuya sahip olması hiç de şaşırtıcı olmasa gerek. Henüz oynamadıysanız oyun, uzun bir zaman önce eski bir krallıkta olan güçlü imparatorlarının ölümünden sonra geçen bir hikayeyi içeriyor. Oyunun arka planında eski bir krallıkta uzun zaman önce, büyülü krallığınızın imparatorunun ölmüş olması. Ve bundan dolayı ortaya çıkan boşluktaki güç ve etki için savaşan asil ve soylu kadınların sürüsünü geride bırakmasıdır. Ayrıca, var olan zor  hayatı daha da zorlaştırmak için bazı canavarlar da ortaya çıktı.

Oyunun etkileyici açık dünyasını keşfedin ve ordunuzu yönetip, bölgeniz adına savaşın. Bunun için birçok sahne hazırlanmış.

Lords Mobile’ın etkileyici dünyasında yer alıp ödülleri kazanmak istiyorsanız Google Play Store ve Apple Store‘dan ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts