Love Balls – Aşk Dolu Mobil Bulmaca Oyunu

Love Balls Oyunu Oyna, İndir
Love Balls

Mobil oyun dünyasında şiddet içeren oyunlara her gün rastlıyoruz. Peki ya aşk ve sevgi temalı bir oyuna ne dersiniz. Bu yazımızda mobil bulmaca oyunlarının sevgi dolu oyunu olan Love Balls oyununu inceleyeceğiz. Eğer bulmaca oyunlarına bir sempatiniz var ise kalplerle dolu bu sevimli oyuna kayıtsız kalamayabilirsiniz. Lion Studios firması tarafından mobil dünyaya kazandırılan oyun her yaş grubuna hitap etmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Basitten karmaşığa doğru bir yol izlenerek seviyeleri atlıyor ve aşkın kazanmasına yardımcı oluyorsunuz. Love Balls grafikleri bakımında oldukça sevimli ve renkli olması ile kullanıcılar tarafından çok seviliyor.

Love Balls Oyunu Oynanışı

Love Balls oyunu oynanışı bakımından oldukça basit bir mantık içermektedir. Oyunda iki adet farklı renklerde toplarımız bulunuyor. Bizden ekranın iki ayrı ucunda bulunan bu aşk dolu topları, çizdiğimiz çizgiler ile birbirine kavuşturarak bol kalpli bir ortam oluşturmamız isteniyor. Görüldüğü üzere her yaştan insanın rahatlıkla oynayıp, harika zamanlar geçirebileceği bir mobil bulmaca oyunudur.

Love Balls Oyunu Ücretsiz Oyna
Love Balls

Peki ya, oyun hep bu kadar basit mi olacak? İlk seviyeleri her ne kadar basit olsa da ilerleyen seviyelerde, oyunun zorluk derecesi gittikçe artıyor. Hatta bazı bölümleri hızlıca geçebilmek hiç o kadar kolay olmuyor. Her bölümünde zekanızı kullanarak bu işi başarmak zorundasınız. Ayrıca her bölümün sonunda, topları birleştirmek için kullandığınız mürekkebinize göre puanlar alıyorsunuz. Ne kadar az mürekkep kullanırsanız o kadar çok puanlar kazanabilirsiniz. Oyun sizin aldığınız puanlara göre yıldızlama sistemi kullanıyor. Eğer az mürekkep kullanıp, topları çabucak birleştirirseniz 3 yıldız, çok mürekkep ile bu işi başarırsanız 1 yıldız alarak bölümleri tamamlıyorsunuz. Hiç yıldız alamazsanız ise bölümde başarısız oluyor ve o bölümü bir daha oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Olur ya oyun bu bölümü geçemedik. Pek ne yapmalıyız? O zamanda oyun size ufak kolaylıklar sunuyor. Belli sayıda ipucuna sahip olabiliyorsunuz Love Balls oyununda. Ekranın sağ üst tarafına baktığınızda bu ipuçları kullanabileceğiniz butonu görebilirsiniz. Hiç ipucunuz kalmadığında ise reklam videoları izleyerek ipucu kazanabilir ya da isteğe bağlı bir şekilde ücretli içeriklerden ipucu elde edebilirsiniz.

Love Balls Oyunu Özellikleri

  • Oyunu ücretsiz bir şekilde İnternet gerekmeden istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.
  • Her yaş grubu için uygun bir oyun yapısına sahiptir.
  • Basit kurallar ile bölüm geçmede size bağımlılık yaratacak.
  • Oyunda daha fazla puanlar alabilir bu puanları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • Farklı farklı kalemler ile eğlencenin tadını çıkarın.
  • Renkli grafikler

Love Balls Oyunu İndir

Her zaman aşk ve sevginin kazandığı bu mobil bulmaca oyununda sizde bu büyük ailede yer alabilirsiniz. Oyun kendi kategorisinde en popüler oyunlar arasında ilk 10 sırada yer alırken, 100 milyondan fazla indirilerek büyük bir başarıya imza attı. Oynayan herkesin büyük hayranlık beslediği oyunu üstelik ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarınıza indirebiliyorsunuz.

Çoğu oyunda olduğu gibi bu mobil oyun uygulamasında da reklamlara yer verilmiş. Sürekli reklam çıkması biraz can sıkıcı olsa da bu konuda yapabileceğimiz birkaç çözüm yolu bulunmakta. Store mağazalarına girip reklamlardan kurtulmak için belirli bir ücret ödeyebilir ve oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. İos ve Android platformlarda bu konuda ücret farkı olsada, bu fark oldukça azdır.

İos işletimciye sahip cihazlara oyunu indirmek için 8.0 ve sonrası bir sürüm gerekiyor. Oyun boyutu olarak 346 MB alan kaplayan oyunu, App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android cihazlar için ise 50 MB’lık alan kaplayarak oldukça telefon dostu olan oyunu indirmek için 4.1 ve sonrası bir sürüme ihtiyaç duyuluyor. Siz de Android cihazlarınıza bu aşk ile eğlencenin tavan yaptığı oyunu Google Play Store’dan indirip, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler