Love Dance’te Ünlü Müzisyenlerin Rüzgarı Esiyor

Love Dance'te Ünlü Müzisyenlerin Rüzgarı Esiyor
Love Dance’te Ünlü Müzisyenlerin Rüzgarı Esiyor

Love Dance’te Ünlü Sanatçılar Sevenleri ile Buluşuyor

Dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunu olan Love Dance’te ünlü müzisyenler gün geçtikçe daha çok fırtına yaratmaya devam ediyor. Love Dance ülkemizde ilk olarak 29 Ocak 2018’de faaliyetlerine başlamıştı. Popüler mobil oyun Türk oyuncularının karşısına özel olarak 100’den fazla müzik, 10’larca dans sahnesi ve binlerce oyuncusu ile yeni bir mobil oyun sunucusu ile çıktı.

Çıkışından sonra dans oyunları seven mobil kullanıcılar tarafından büyük bir coşku ile karşılanan dans oyunu, içerdiği müzikler ile de kimseyi yerinde oturtmuyor. Dünya çapında milyarlarca kişi tarafından büyük bir sevgi ile dinlenen ünlü müzisyenler de bu oyunda oyuncular ile buluşuyor. Ünlü DJ David Guetta, Kore’nin yükselen yıldızı ve ülkemizde de çok fazla hayranı bulunan grup BTS, efsane müzisyenler Michael Jackson, Taylor Swift, Adele ve Bruno Mars da oyunda sevenlerine müzik zevki yaşatıyorlar. 

Love Dance'te Ünlü Müzisyenlerin Rüzgarı Esiyor
Love Dance’te Ünlü Müzisyenlerin Rüzgarı Esiyor

Oyunun zevkinin yanında arkadaşlık ortamı da unutulmadı

Oyun çılgınca dans edip keyifli zamanlar geçirirken, arkadaşlarınız ve oyun içinde yeni tanışacağınız yeni kişiler unutulmamış. Oyun içerisinde yer alan diğer kişiler ile veya arkadaşlarınız ile sesli veya yazılı sohbet üzerinden düşüncelerinizi paylaşarak oyun zevkinizi daha da artırabilirsiniz. Ayrıca dans etmek için kurulan özel alanlarda farklı oyuncular ile tanışıp yeni arkadaşlıklara da yelken açabilirsiniz. 

Ünlü yayıncılar da bu oyunu es geçmedi. Heartstone yayınları ile tanıdığımız Figen “Fionamed” Örtün ve daha çok konsol üzerinden yaptıkları yayınlar ile tanıdığımız Ruthless Ladies de canlı yayınlarında Love Dance oynayıp izleyicileri ile keyifli vakit geçirdi.

Modayı takip eden oyunculara da müjde! Oyunda hem dans edip yeni arkadaşlıklar kurabiliyorken, hem de oyun içerisinde yer alan dükkanın içinden yüzlerce farklı kombin yapabilir ve diğer oyunculardan daha iyi görünebilirsin. Oyuna yeni gelecek güncellemeler ve etkinlikler ile ilgili tüm detayları almak için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler