Mafia City – Şehirdeki Mafya Babası

Mafia City Mobil Oyunu Oyna
Mafia City

Mobil Strateji oyunları arasında gösterilen, heyecanın doruk noktasına ulaştığı Mafia City oyunu ile mafya babası olmaya hazır olun. Küçük bir çete olarak başlangıcınızı yaptığınız bu oyunda zaman geçtikçe yer altı dünyasının efendisi haline gelebiliyorsunuz. Çok oyunculu bir şekilde dünyanın her yerinden başka oyuncularla kıyasıya bir savaşa girebilirsiniz. Mafia City’nin en dikkat çekici özelliği ise sayısız dile profesyonel bir şekilde oyunun anında çeviri yapması. Böylece oyun farklı din, ırk ve ülkeden insanların bir arada oyun oynamasına olanak sağlıyor.

Mafia City oyunu içinde bir çok özellik ve geniş oyun hikayesi ile kendiniz bir mafya dünyasında bulacaksınız. YottaGames’in sunduğu oyun özel animasyonlar, çeşitli grafikleri ile strateji oyunu sevenlere müthiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Mafia City Oynanışı

Mafia City oyununda küçük bir çete olarak oyun hayatınıza başlıyorsunuz. Çeşitli entrikalar ve geliştirdiğiniz zeki stratejiler ile yer altı dünyasında büyük bir yer edinmeye başlayabilirsiniz. Oyunda seviye atladıkça çetenize daha da fazla gangster alıp mafya babası olarak oyuna devam edebiliyorsunuz. Bütün yer altı dünyasını elinde tutabileceğiniz bu oyunda klan savaşları, toprak savaşları, yağmalama ve işgaller ile oyuncular Mafias Kralının onursal koltuğu için birbirleri ile savaşıyorlar. Seviye atladıkça sayısız çeşitte modern silahlara sahip olabileceğiniz bu oyunda, kanlı hesaplaşmaların sınırı yok.

Mafia City mobil oyunu oyna
Mafia City

Mafia City oyununu oynuyorsan, elini kana bulamadan yer altına hakim olamazsın. Unutmayın siz onları ezmez iseniz onlar sizi ezecektir. Oldukça gerçekçi düşünülmüş oyun planı ile kullanıcılarından tam not alan oyun, kendi kategorisinde ilk 3 oyun içine girerek başarılı bir mobil oyun hayatı geçiriyor. Strateji gücünün ön plana çıktığı bu oyunda kendinize güveniyorsanız denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Mafia City Oyun Özellikleri

Oyun oldukça modernize edilmiş ve günümüz oyunların arasından, kullanılan teknolojik özellikler sayesinde sıyrılmayı başarıyor.

  • 3D HD yüksek oyun motoru ve buna eşlik eden nihai oyun ekranı
  • Oyunda yakınlaşma özelliği ve 360 derece ile çok açılı kameralar sayesinde, sanal gerçeklik özelliği bulunuyor.
  • Diğer oyuncularla canlı strateji toplantıları yapabilirsiniz.
  • Oyunda diğer mafya liderleri ile klan oluşturup daha güçlü bir ekip ile oyunun tek hakimi olma şansına sahipsiniz.

Oyunda farklı özelliklere sahip 3 ana gangsterler topluluğu mevcut.

  • Kavgacı gangsterler; son teknoloji silahlar bile bazen onların karşısında duramıyorlar.
  • Atıcı gangsterler; her çeşit modern silahı ustalık ile kullanabilirler.
  • Hızlı motorcu gangsterler; herkes için bir kabus haline gelen bu gangsterler, tonlarca ağırlıktaki lokomotiflerle bile ışık hızı ile hareket edebilir ve yağmalama yapabilirler.

 Mafia City oyununda yapamayacağın hiçbir şey yok, yeter ki hayal et ve stratejini belirle.

Mafia City İndir

Mobil oyun dünyasında yerini aldığından beri vazgeçilmez oyunlar arasında kendine yer bulan Mafia City hem android hem de İos platformlarından ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Ücretsiz bir şekilde kolaylıkla mobil cihazlarımıza indirebileceğimiz bu oyun sayesinde Mafia City APK gibi tehlikeli yollara başvurmaya gerek kalmıyor.

Android cihazlar için 58 MB’lık bir alan kaplayan oyun aynı zamanda sürüm olarak 2.3 ve üstü olması yeterli oluyor. Bu yönden oldukça kolay bir indirme konforu sağlıyor mobil oyun kullanıcılarına. İos cihazlar için ise 161 MB’lık bir alan ve İosun 9.0 üzeri bir sürümüne ihtiyaç duyuluyor.

Siz de bu her dakikasının heyecan dolu çatışmalar ile geçen oyunu denemek istiyorsanız; Android işletimci cihazlar için buraya tıklayarak, İos işletimci cihazlar için ise buraya tıklayarak indirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler