Magic Tiles 3 Oyna

Magic Tiles 3 Oyna
Magic Tiles 3 Oyna

Müzik oyunları içerisinde güzel bir çıkış yakalayan ve 50’den fazla ülkede tercih edilen Magic Tiles 3 diğer iki sürümünde olduğu gibi piyano severler için eşsiz bir oyun zevki sunuyor. En iyi mobil oyunlardan biri olan Magic Tiles 3 aynı zamanda gitar ve davul gibi başka müzik aletlerini harmanlayarak daha eğlenceli ve kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda oyunun yeni sürümünde artan müzik çeşitleri, görsel tasarımları ve ses kalitesi ile birçok ünlü şarkıya daha rahat eşlik edebiliyorsunuz.

Magic Tiles 3 Oyunu Oyna

  Magic Tiles 3 ile parmaklarınızı harekete geçirerek mükemmel melodiler çıkarabilir, müzik çalmanın zevkini doruklarda yaşayabilirsiniz. Ayrıca siz nerede iseniz piyanonuz da sizinle, sadece mobil telefonlarınızda değil tablet bilgisayarlarınızla da bu eşsiz müzik deneyimini istediğiniz yer de yaşayabilirsiniz. Üstelik Facebook hesabı ile bağlanarak çaldığınız müzikleri tüm arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

   Magic Tiles 3 oynarken herhangi bir müzik bilgisine ihtiyacımız yok. Oyun içinde akan platform üzerinde gelen notaları yakalayarak zamanında ve doğru basmamız mükemmel müzik parçalarını çalmamız için yeterli oluyor. Oyunda yapmamız gereken en önemli kural ise siyah tuşlara dokunmak ve beyazlardan kaçmak oluyor. Ne kadar çok doğru notaya zamanında ve yeterli süre basarsak o kadar çok puan kazanıyoruz. Bunun için oldukça hızlı ve hatasız oynamamız gerekiyor. Hızlı nota basmayı ve doğru nota takip etmeyi oyuna ilk başladığımız günlerde başaramaya bilirsiniz. Daha basit şarkılardan başlayarak ve gündelik düzenli oyun tekrarları ile el alışkanlığını yakalayıp daha keyifli eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda başka kullanıcılar ile müzik düellosuna girip en iyi piyanistin siz olduğunu ispatlayabilirsiniz.

Magic Tiles 3 Oyna
Magic Tiles 3 Oyunu

Magic Tiles 3 Özellikleri

  • Oyunda harika melodilerden oluşan ve daha fazla müzik aleti çalabileceğiniz bir grup modu bulunuyor.
  • Dünyanın her yerinden birbiriyle yarışmak isteyenler için bir müzik savaş modu
  • Piyano ve gitar şarkıları ile birlikte sık sık güncellenen bir repertuvar
  • Doğruluk temeli olan özel çalma teknikleri ile kullanıcının kaliteli ve oldukça havalı melodiler çıkarmasını sağlayarak oyunun zorluk derecesi artırılmış.
  • Meydan okuma modu ile kullanıcıların en iyi olma yolunda kendilerini geliştirme imkanı bulunuyor.

Magic Tiles 3 İndir

100 milyondan fazla indirme sayısı ile popüler oyunlar arasında ilk sırada yer alan Magic Tiles 3 oynamak için bir piyanist olmana gerek yok. Sen de müzik sevdalısı olduğunu düşünüyorsan bu mobil oyunu mutlaka denemelisin. Üstelik Magic Tiles 3 için üst düzey bir akıllı telefona ihtiyacın yok dokunmatik ekranında sorun olmayan birçok akıllı telefonda bu oyunun tadını çıkarabilirsin.

AMANOTES firmasının tasarladığı bu müzik oyunu Android telefonlar için 47,23 MB’lık gibi küçük bir yer kaplıyor. Aynı zamanda tamamen ücretsiz olan mobil oyunu Google Play Store’dan, İos için App Store’dan gönül rahatlığı ile indirebilir, kendi yarattığınız o harika melodilerin içinde kaybolabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler