Marvel Avengers Academy: Super Kahramanın da Okumuşu İyidir!

marvel avengers academy

marvel avengers academyTinyco yapımı olan Marvel Avengers Academy bu hafta Android ve iOS için yayınlandı. Oyunda süper kahramanlarımızın okul günlerine geri dönüyoruz ve onların süper güçlerini kazanmalarına ve daha iyi kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Hulk, Captain America, Iron Man, Thor, Loki ve Black Widow gibi kahramanların olduğu bir akademiyi yönetmek hayli ilginç olsa gerek.

Oyunda amansız suç organizasyonu Hydra tekrar saldırıya geçiyor ve kahramanları mağlup ediyor. Bunu gören Nick Fury bir S.H.I.E.L.D. akademisi kurmaya karar veriyor ve olaylar gelişiyor. Oyundaki tek düşman Hydra değil. Akademi kampüsünün etrafını saran bir “zaman-mekan” sisi de olayları daha
karmaşık hale getiriyor.

Bir Marvel öğrencisi olarak kampüs hayatının tüm nimetlerini değerlendirebileceğiniz yapımda, büyük amfiler, sınıflar, üniversite binaları da inşa edebileceksiniz. Kahramanlarınızın spor yapabilecekleri ayrı bir spor alanı da yapabilecekleriniz arasında.

Uygulama içi market de tüm bunları yaparken ihtiyacınız olan ancak elinizde bulunmayan malzemeleri sağlamanız için yanınızda.

Seslendirmeleri profesyonel bir kadro hazırlamış. Oynarken Dave Franco ve Alison Brie gibi isimlerin sesini duyacaksınız. Oyunun sanat ve grafiksel yapısı da oldukça güçlü. Bu senenin güçlü yapımlarından birisi olacağa benzeyen oyunu App-Store’dan ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler