Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar Oyna

maşa ve koca ayı
maşa ve koca ayı

6 yaşından küçük çocuklar için eğitici olması adına geliştirilen Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar, bünyesinde 16 farklı eşsiz oyunu barındırıyor. Eğlendirirken öğreten oyun, bu sayede küçük yaştakilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Genellikle eğitici içerikler, çocuklar tarafından sıkıcı karşılanabiliyor. Ancak bu durumu sahip olduğu yapı neticesinde önleyen Maşa ve Koca Ayı, çocukların severek oynayacakları bir uygulama haline geliyor. Üstelik uygulama içi satın alma desteği yaratan oyun, çok daha gelişmiş bir deneyim için farklı seviyelere geçiş yapmaya da yardımcı oluyor. Arzu ederseniz yapım içerisindeki oyunları oynayabilir, dilerseniz ek satın alımlar gerçekleştirerek deneyimi daha da geliştirebilirsiniz. Bunu kullanıcıya bırakan uygulama, kişisel tercih yapmayı mümkün hale getiriyor.

Erken yaşta eğitici içeriklerin önemi oldukça artırıyor. Kişiliğin oturması, zararlı içeriklerden uzak durmak, eğitime yönelmek ve yararlı noktaların değerinin kavranması gibi tüm konular için çocuğun eğitilmesi gerekebilir. Ancak bu konuda çabuk sıkılma gösteren 6 yaş ve altı çocuklar, ne yazık ki sürecin zorlaşmasına yol açıyor. Bu noktada eğlendirici özelliğe de sahip olan içeriklerin kullanılması, eğitici sürecin çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

Eğitici mobil oyunlar farklı yaş gruplarına hitap edebiliyor. Bunların arasında hedef kitlesi çocuklar olan uygulamalar bulunurken aynı zamanda yetişkinlere yönelik içerikler de yer alabiliyor. Özellikle kişisel gelişim temalı pek çok uygulamaya erişmek mümkün. Maşa ve Koca Ayı oyunu, bu çerçevede yetişkinlerden çok, küçük yaştaki kullanıcıları hedef noktasına koyuyor.

Maşa ve Koca Ayı Oyna

Farklı platformlarda boy gösteren Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar, sevilen çizgi film serisinden uyarlanıyor. Arkadaşlarına, Koca Ayı’ya, kaplan, kurt, penguen ve sincap gibi hayvan dostlarına bakan Maşa’nın maceralarını anlatan oyun, çizgi film serisinde yer alan karakterleri bünyesinde barındırıyor.

Özellikle çizgi filme aşina olan çocukların bir hayli dikkatini çeken oyun, eğitici unsurları ön planda tutuyor. Dostluk, paylaşım ve sevgi gibi tüm önemli olguları aşılayan ve onların ne denli büyük bir zenginliği temsil ettiğini anlatan maceralar, çocuğunuzu erken yaştan itibaren eğitmenize yardımcı oluyor.

maşa ve koca ayı

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar Özelliklerinde

  • Boyama özelliği ile eğlenceli çizimleri kolayca boyayabilme desteği
  • Farklı dillerde kelimeleri öğrenmeyi sağlayan kelime bulmaca özelliği
  • Görsel ve hafıza algısını geliştirmek için çeşitli nesneleri ve silüetleri akılda tutmayı gerektiren oyunlar
  • Farklı boyutlardaki ve şekillerdeki parçalar ile yapboz yapma
  • Piyano ve bateri gibi müzik aletlerini çalma
  • 1’den 10’a kadar sayı kullanımı ile sayı saymayı öğrenme
  • Tek başına, aile ile veya arkadaşlarla oynama olanağı ile geniş kullanım desteği
  • 6 farklı ana kategori ile kişisel becerileri ve hafızayı geliştirme özelliği üstelik bunu gerçekleştirirken eğlence olanağı

Maşa ve Koca Ayı APK İndir

Tamamen ücretsiz olacak şekilde indirilebilen Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar, herhangi bir maddi harcama yapmanızı zorunlu kılmıyor. Bu sayede Maşa ve Koca Ayı APK indir gibi seçenekleri göz önünde bulundurmanıza gerek kalmıyor. Google Play Store üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz oyunu indirmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yaklaşık 33MB boyuta sahip olan oyun, akıllı cihazınızda oldukça düşük bir alanı kaplıyor. Bunun yanında oyunu indirmek için en az Android 4.0.3 ve üstü işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyor olmanız gerekiyor. 10 milyondan fazla kez indirilen ve popülerliğini koruyan yapım, AppQuiz tarafından geliştirildi. Bulmaca kategorisi altında da değerlendirilen oyun, eğitici ana kategorisinde boy gösteriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler