Massive Warfare: Aftermath Oyna

Massive Warfare: Aftermath
Massive Warfare: Aftermath Oyna

Massive Warfare: Aftermath kaliteli 3D grafikleri ile kara,deniz ve hava araçları ile çoklu oyun platformunda oynayacağınız büyük çapta bir savaş oyunudur. Tank savaşları ve birçok araç savaşı bakımından günümüzde bir çok mobil aksiyon oyunu bulunmasına rağmen bu alanları hepsini birleştirerek oyun zevki sunan nadir oyunlardan biri Massive Warfare: Aftermath. Savaşmanın küresel bir güç olduğu günümüz dünyasında siz de yapmış olduğunuz ittifaklarla güçlü ordunuzu oluşturup hemen savaşmaya başlayabilirsiniz. Oyunda kullanılan etkileyici grafikler, geniş savaş alanları ve ses efektleri ile çok başarılı bir yapıma imza atılmış.

Aksiyon oyunlarında büyük firmalar arasında yer alan Tiny Bytes firması, oyun içindeki 3D kamera tipleri ile oldukça gerçekçi bir oyun sunuyor. Kompleks oyun içi kullanışı başarılı bir şekilde basit düzeye indiren oyun, oyuncularına etkileyici bir oyun tarzı sunuyor.

Massive Warfare: Aftermath Oynanışı

Bu aksiyon dolu MMO türü oyunu sizlere oynanışı bakımından klasik aksiyon oyunlarından çok daha fazlasını sunuyor. Sezgisel dokunmatik sistemi ile savaş araçlarını rahatlıkla kontrol edebiliyor, onları yok etmek için aksiyon dolu bir savaşa giriyorsunuz. Nişancılık ve savaşçı ruhun bu oyunda çok iş yapıyor.  Massive Warfare: Aftermath oyununda tankların, gemilerin ve hoverkraftın aralarında bulunduğu birbirinden teknik savaş araçlarına sahip olabiliyorsunuz.

Massive Warfare: Aftermath
Massive Warfare: Aftermath

Oyunda iki çeşit mod var bunlardan dilediğinizi seçip oynama şansına sahipsiniz. Herkesin serbest şekilde savaştığı Free For All modu ile tek başınıza tüm rakiplerinizle mücadale edebilir gücünüzü bireysel olarak gösterebilirsiniz. Bir diğer mod Team Deathmatch ise takım ruhunun ön planda olduğu, birlikte kusursuz stratejiler belirlediğiniz müttefikleriniz ile birlikte düşmanlarınızı yok edebiliyorsunuz. Bu aksiyon dolu araçların savaşında amacımız yok edebildiğin kadar rakip yok edip seviye atlamak ve savaş araçlarını seçilebilir teknolojik güçlendirmelerle daha güçlü bir ölüm makinesine dönüştürmek. Yoğun ateşler içinde savaş alanında birçok düşmana dikkat etmeniz gerekiyor. Yeryüzüne bombalarını bırakan hava araçları ya da karaları bombalayan savaş araçları ne kadar iyi bir reflekse sahip iseniz o kadar aracınızla hayatta kalabiliyorsunuz.

Massive Warfare: Aftermath Özellikleri

 • Oyunun basit özellikleri ile doğrudan savaşa başlayabilme imkanı
 • Öğrenmesi kolay sezgisel dokunmatik ekran
 • Tanklar, helikopterler ve hovercraftların dahil olduğu 20 çeşit savaş aracı
 • 3 eşsiz özellikte savaş arenası
 • Stratejik 4v4 çevrim içi oyun modu
 • Yeni savaş araçlarının kilidi aç ve savaşa daha güçlü bir şekilde katıl.
 • Çıkartma ve desenlerini kullanarak kendine özel savaş araçları yaratabiliyorsun.
 • Herkes için oyun ögelerine eşit erişim ile adil bir oyun platformu
 • Mücadeleni geliştirmek için süper güçlü teknolojiler ve tedarik kasaları
 • Daha fazla isabetlilik için otomatik nişan ve kamera hareketi ile oyun zevki daha da artırılmış.
 • Birçok çeşitli ödüller ve oyuncu amblemleriyle küresel pvp sıralaması
 • Oyun içi sohbet özelliği

Tiny Bytes firması tarafından titizlikle sorunlara müdahale edilen oyun bizlere daha iyi bir oyun zevki sunması yönü ile de dikkat çekiyor.

Massive Warfare: Aftermath İndir

Massive Warfare: Aftermath oyunu ile senkronize bir şekilde online PVP savaşlarında yerini alabiliyor, dünya çapında savaşçı olduğunu kanıtlayabiliyorsun. Üstelik oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşma imkanın da var. Bu da sizin Massive Warfare: Aftermath APK indir gibi arayışlara girmenizi engelliyor.

1 ekim 2018 tarihinde mobil aksiyon oyunları arasına katılan bu oyun kısa sürede 1 milyondan fazla indirilme sayısına ulaştı. Aynı zamanda Google Play Store’da en trend aksiyon oyunları arasında birinci sıraya yükselen oyunu indiren oyuncu sayısı gittikçe artıyor. Massive Warfare: Aftermath oyununu indirmek için android cihazlar için 5.0 ve üstü sürüme ihtiyacımız oluyor. Yüksek 3D grafiklere sahip bir oyunun Android cihazlar için 72 MB’lık alan kaplaması yönüyle de oldukça telefon dostu olan bu oyunu Google Play Store’dan hemen indirebilir, bu araçların savaşında yerinizi alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler