Yerli Mobil Labirent Oyunu: Mazy Maze

Mazy Maze - Klik Klak Studios
Mazy Maze – Klik Klak Studios

Labirenti Döndür Bulmacayı Çöz!

Merhaba Mobidictum takipçileri, bugün sizlere yerli labirent oyunu olan Mazy Maze‘yi tanıtacağız. Klik Klak Studio tarafından geliştirilen oyun Bulmaca türünde Google Play Store ve Apple Store’da yerini almakta.

Ekrana dokunarak labirentleri istediğiniz tarafa döndürün. Topu yönlendirerek engellere çarpmadan merkeze gitmeye ve yıldızları toplamaya çalışın. Önünüze çıkacak testerelere, dikenlere ve önemlisi de siyah topa çarpmamaya dikkat etmelisiniz. 100’den fazla bulmacanın bulunduğu oyunda farklı şekiller ve labirentler sabırsızlıkla sizleri bekliyor.

100’den fazla bulmaca olan Mazy Maze’de rengarenk labirentler yer almakta. Farklı şekiller yer alan ve renkli labirentlerin olduğu oyunda labirentleri geçtikçe birçok yeni karakterler karşınıza çıkıyor. Bir an önce bulmacaları çözün çünkü açılmayı bekleyen bir sürü karakter sizleri bekliyor.

mazy maze logo

Şık dizaynı olan ve yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Mazy Mate, göze gerçekten hoş gözüküyor. Öğrenmesi kolay olan kontrolleri ile kısa zamanda Mazy Maze’e alışarak yüksek puanlar elde edebilirisiniz. Elde ettiğiniz yüksek puanları da tüm dünya ile paylaşarak gücünüzü herkese gösterebilirsiniz.

Eğer siz de yerli oyun geliştiricimize destek verip Mazy Maze’i oynamak istiyorsanız bir an önce Google Play Store ve Apple Store’u ziyaret ederek ücetsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Haydi durmayın, bakalım bütün bölümleri geçebilecek misiniz?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler