Meowaii – Sevimli Kedileri Birleştirin

Meowaii
Meowaii

Kedileri sever misiniz? Eğer siz de bizler gibi kedi severseniz sizler için harika bir oyun tavsiyemiz bulunuyor: Kedi simülasyon oyunu Meowaii.

Meowaii

Meowaii, XBean Game‘in yayınlamış olduğu simülasyon oyunudur. Oyunda amaç kedilere balık tutturup para kazanmak, kazandığınız para ile başka kediler almak ve sahip olduğunuz kedileri de seviye atlatmak.

Eğlenceli grafiklere sahip olan bu oyunda kedilerinizi seviye atlatmak için aynı cins kedileri birleştirip bir sonraki seviyeye çıkartarak daha hızlı para kazanmalısınız. Seviye atladığınızda daha fazla kedi yerleştireceğiniz alana sahip olabilir böylece birden fazla kediyi aynı anda seviye atlatabilirsiniz.

Meowaii

Oyunun sağ alt kısmında yer alan Shop kısmından istediğiniz kediyi alarak aynısıyla birleştirerek seviye atlatabilirsiniz. Ayrıca kedinin yanında kendinize ek özellikler de satın alabilirsiniz. Shop bölümünden balık tutma alanı satın alarak daha fazla kediye balık tutturarak daha hızlı para kazanabilirsiniz. Speed kısmından da kedilerinizi belirli bir süre boyunca kedilerinizi hızlandırabilirsiniz. Mission kısmından ise oyundaki görevlerinizi görebilirsiniz. Görevleri tamamladıkça görevin karşılığı ödülü alabilirsiniz.

Elinizde bulunan en yüksek seviyedeki iki aynı cins kediyi birleştirdiğinizde yeni bir kedi cinsine sahip olacaksınız. Yeni bir kediye sahip olduğunuzu arkadaşlarınızla paylaşırsanız kedinin balık tutma hızı bir miktar daha da artacak böylece sizlere daha hızlı para kazandıracaktır.

Meowaii oyununu Google Play Store ile ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler