Meyveleri Yuvarla Para Kazan – Farm Punks

Farm Punks

Farm Punks, meyve-sebze yetiştiriciliği yaptığınız daha sonra da bunları çeşitli dağ arazilerine fırlatıp, yönlendirmelerde bulunarak bitiş noktasına ulaştırdığınız, son olarak da sattığınız bir oyun.

Farm Punks ile Meyve Yuvarlayarak Para Kazanın!

Muhtemelen ilk baktığınızda aklınıza artık klasikleşmiş, meyve-sebze yetiştirilen ve bahçe işleriyle uğraşılan oyunlar gelecektir. Bu tür oyunların seveni bir hayli büyük ve dünya çapında oldukça fazla talep görmeye de devam ediyor. Zaman zaman bu tür bahçe veya çiftlik oyunu olarak adlandırabileceğimiz oyunlarda, benzerlerinden farklı olarak spesifik detaylarla süsleyip kendini öne çıkaran yapımları sizlerle paylaşmaktayız. Fakat bugün durumlar biraz farklı.

Kafanız belki biraz karışmış olabilir. Çok normal çünkü biz de ilk oynadığımızda bir süre anlam verememiştik. Ancak yenilikçi yaklaşımını bir hayli beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Farm Punks
Farm Punks

Oyunda yetiştirdiğiniz meyveleri herhangi bir aksiyona girmeden direkt olarak da satabilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere olması gerekenden çok daha düşük miktara satarsınız. Arazilere fırlattığınız ürünlerde ise bitiş noktasına gidene kadar havadan ve olabildiğince hızlı bir şekilde gidip yere olabildiğince az çarparak gidebilirseniz ürünlerin değerini o kadar arttırıp daha karlı satışlar yapabilirsiniz. Arazilere fırlattığınız ürünleri kaydırma yöntemiyle yönlendirebilirsiniz. Ne kadar hızlı yuvarlanır, zıplar ve havada kalırsanız bitiş noktasına kadar kasanıza giren para da o kadar artacak. Seviyeler ilerledikçe işin içine giren araba, uçak gibi çeşitli araçları da kullanarak çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz.

Keşfedebileceğiniz seksenden fazla acayip meyve ve yetiştirebileceğiniz otuzdan fazla ağaç ile umulmadık olan şeylerin artık imkansız olmadığını keşfedeceksiniz ve bahçenizi büyütebildiğiniz kadar büyüteceksiniz. İster inek yetiştirin ister uzay gemisi uçurun, tatlı marifetler sergileyerek bir elmayı milyar dolarlara satın.

Farm Punks’ı Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip kendinize has bahçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler