Might & Magic: Elemental Guardians’ın Ön Kayıtları Başladı!

Might & Magic: Elemental Guardians

Google Play’den Ön Kayıt Yapmayı Unutmayın!

Might & Magic hayranıysanız, Ubisoft‘un son hamlesi olan Might & Magic: Elemental Guardians‘ın ön kayıtları başladı!

Görsellik bakımından League of Legends ve Clash Royale ile bir hayli benzerlik gösteriyor. Oyun bu iki oyunun kombinasyonu şeklinde olacak gibi görünüyor. Oyunda bir kahraman yaratıp, gücünü arttır ve onları oluşturduğun strateji ile bir hizaya koy ve sana yardım etmek için bekleyen müttefiklerinin kilitlerini açmayı sakın unutma ki yapacağın savaşlarda sana birçok üstünlük sağlayabilsinler!

Might & Magic: Elemental Guardians

Might & Magic: Elemental Guardians

Oyunda 400’den fazla karakter bulunuyor ve onların her birini ana karakterinizden ayrı ayrı geliştirebilirsiniz. Onlar ekibinizin bir parçası olarak sizinle birlikte savaşacaklar dolayısıyla kahramanınızı tek başına bırakmak zorunda kalmayarak gücünüze güç katacaksınız!

Might & Magic’e başlarken bir sihir evi seçmelisiniz. Evinizi seçtikten sonra ardından da arenada kendi pankartlarının altında savaşacak ve savaşları kazandıkça seçtiğiniz sihirli evinize özgü özel güçler kazanacaksınız. Unutmadan söyleyelim, tüm savaşlar PvP modda yapılıyor!

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer hoşunuza giderse hemen Google Play‘den ön kayıt yapabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler