Anime Severler İçin Mobil Anime Oyunları

Anime oyunları sevilen oyunlar arasında yer alıyor, peki daha önce hiç mobil anime oyunu oynadınız mı?
Mobil anime oyunları

Hayatınızın bir alanında muhakkak anime izlemiş veya denk gelmişsinizdir. Ülkemizde anime severlerin oranı azımsanmayacak derecede fazla. Bizler de bugün anime severler için mobil anime oyunları hazırladık. Şimdiden iyi oyunlar! 🙂

Anime Severler için Mobil Anime Oyunları

Anime oyunları sevilen oyunlar arasında yer alıyor, peki daha önce hiç mobil anime oyunu oynadınız mı? Daha önce hiç mobil anime oyunu oynamadıysanız sizler için hazırladığımız bu oyunlara göz atabilirsiniz. Önerdiğimiz diğer oyunları da öğrenmek isterseniz “Mobil Oyun Önerileri” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Anime Oyunları
Mobil Anime Oyunları

NinjaGirls: Reborn

Ninja Girls, 2016’da en popüler anime tarzı oyunlardan biridir ve usta summoners komutası altında yüzlerce 0Anime Girls içerir. Ninja Girls ayrıca taktikler ve manuel micro özellikler ile birleştirilmiş bir oyundur. Her oyuncu sadece Battle Girl arasındaki beceri kompozisyonuna değil, aynı zamanda VS Player’daki diğer oyuncularla yarışmanın tadını çıkarırken, zorlu görevler fethetmek  için beceri zamanlamasını da dikkate almalıdır.

Ninja Girls’ün en büyük özelliği, karakterimizi Japon Anime tarzı Battle Girls olarak işlenmesi, yüzlerce usta tarafından yönetilen Battle Girls’ün her birinin kendi arka plan hikayesi ve benzersiz becerileri bulunuyor. Sihirdarlar dünyasına hükmetmek istiyorsanız, sadece Battle Girls’ün benzersiz becerilerinin her birisini bilmek değil, aynı zamanda rakiplerinizi yenmek için taktikler ve güçlü kompozisyonlara ihtiyacınız var.

Shoujo City

Shoujo City, bishoujo görsel romanlarının ve sandbox tarzı şehir keşif macerasının oynanışını birleştiren bir anime tanışma simülatörü oyunudur. Oyun sanal 3D Tokyo’da ayarlanmış ve anime ve otaku kültürüne odaklanmıştır. Oyunun başında kendi benzersiz anime kız arkadaşını elde edeceksin ve sonra çeşitli buluşma etkinlikleri sırasında şehri birlikte keşfederek onunla ilgilenmek zorunda kalacaksın.

Anime Sniper

Tokyo’nun uzaylı istilasıyla mücadele etmek için Laika, Anette, Yumi ve Saori seçkin bir keskin nişancı ekibine katılıyor ve giderek daha zor görevler üstlenerek onların atış becerilerini eğitiyorlar. Bu oyun Shoujo City anime oyunundan bağımsız bir spin-off’tur. Gerçekçi hava koşulları bulunan oyunda yağmur, kar, rüzgar, düşen yaprakları hissedebileceksiniz. Rüzgar ve hedefe olan mesafe mermileri etkiler. Mevcut silahlar arasında keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, av tüfeği her biri kendi mekaniği ve animasyonlarıyla birlikte fütüristik silahlar bulunmakta. Görevleri tamamladıktan sonra yeni silahlar veya silah yükseltmeleri almak için kullanabileceğiniz bonus puanları alacaksınız.

Epic Seven

7. Dünya başladı. Yaşam Tanrıçası Diche, azalan tüm gücünü çağırdı ve bir kez daha Muhafızlara ve Sözleşmenin Varisi’ne şöyle seslendi: “Çocuklarım, bu dünyayı sizlere emanet ediyorum. ”

Geniş ve ilgi çekici hikayesiyle Epic Seven, sizleri 7. dünyaya davet ediyor. Tamamen oynanabilir 2D animasyonlar ile savaşta göz kamaştırıcı beceri animasyonları sunuyor.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşarak diğer mirasçılara meydan okuyun ve gücünüzü kanıtlayın.

Anime: The Last Battle of The Cosmos

Anime: The Last Battle of The Cosmos oyununda istediğiniz gibi savaşmaya hazır olun. Anime ve mangadan 30’dan fazla kahraman ve kötü adamlarla savaşabileceğiniz gerçek zamanlı bir 2D dövüş oyunudur.

Her zaman farklı evrenlerden anime karakterleri ve avcılar, ninjalar, şinigamiler, sihirbazlar, kahramanlar veya daha fazlasıyla savaşmak ister misiniz? İster aynı evrendeki kahramanlarla, ister farklı bir evren ya da hiçbir şekilde bir araya gelemeyen farklı anime evrenlerinden gelen kötü adamlarla mücadele edin. Şimdi bunları hepsi bir oyunda toplandı.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler