Moralabs Öğrencilerinden POPS!

POPS!

Moralabs Stajyer Öğrencilerden Yeni Bir Bulmaca Oyunu POPS!

POPS!Ankaralı mobil oyun stüdyosu Moralabs, geçtiğimiz aylarda staj programını açtı. 3 tane 3.sınıf stajyerin dahil olduğu programda amaç bir oyun yaratmaktı. Öğrenciler yaklaşık 1 ay içerisinde imkansızı başararak POPS! adlı oyunlarını Google Play Store’da paylaştılar.

POPS! öğrenmesi kolay, ustalaşması zor mekaniklere sahip sürükleyici bir bulmaca oyunu. Küçük Popları Popkapan’ın elinden kurtarmak için bulmaca becerilerinizi konuşturmanız gerekiyor.

Oyunda yapılması gereken aynı renkten en az 4 Pop’u bir araya getirerek, kaçmalarına yardımcı olmak ve siyah Popların gelişini engellemek. Skor yükseldikçe altın kazanılabiliyor ve bu altınlar harcanarak bonuslar kullanılabiliyor. Oyunda zaman sınırı yok, istenildiği kadar oynanabiliyor. Ayrıca, internet gerektirmemesi biz oyunculara büyük bir özgürlük sağlıyor.

Moralabs Sosyal Medya Editörü Ayşenur Ethemoğlu, “Her staj Sıkıcı Olmak Zorunda Değildir” diyerek oyunun ortaya çıkış sürecini paylaştı.

Bu sevimli bulmaca oyununa Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çok oyunculu macera oyunu arıyorsanız Last Day On Earth incelememize, rehberimize ve Bunker Alfa Maceramıza göz atabilirsiniz. Benim tarzım masa oyunları diyorsanız Paramanya Alevli Renkli Misket aksesuar incelemesine ve Şakacı Ateş kartı yazımız tam size göre. Daha fazla içerik, yarışma ve etkinlik için Facebook sayfamızı ve sitemizi takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts