My Tamagotchi Forever Mart Ayında Çıkıyor!

my tamagotchi forever

Hazır Olun My Tamagotchi Forever Çok Yakında!

2017’nin kasım ayında “Sanal Bebek Yeniden Geliyor” haberinde müjdesini verdiğimiz My Tamagotchi Forever nihayet çıkıyor!

Hangimiz küçükken oynamadı ki o sanal bebekleri? Artık o plastik Tamagotchi’leri unutun çünkü çok kısa bir zaman sonra telefonunuzda daha iyi bir deneyim yaşama fırsatınız olacak! Tamagotchi Forever, 15 Mart’ta bizlerle buluşuyor!

Tamagothi Forever’da gerçek hayatta olduğu gibi dijital bir hayvan yetiştireceğiz, sağlıklı tutmaya çalışıp, beslenmesini, temizlenmesini ve yeteri derece uyumasına dikkat etmemiz gerekir. Bunlara ek birlikte oynayabileceğiniz gibi eğlenmek için de bol bol zaman olacak.

Tamagotchi

Tamagotchi Forever, 15 Mart’ta başlayacak!

Tamagotchi’nize dikkat etmelisiniz çünkü çevreye göre farklılaşabilir ve bu sanırım gerçek hayata oldukça benzer olacak. Tamagotchi Forever’da yeni arkadaşlar edinmek için keşfedebileceğiniz Tamatown adında bir kasaba bulunuyor. Tamagotchi Forever’da şu an ön kayıt yapabilmeniz mümkün hatta resmi sitesine gidip kayıt olduktan sonra çekilişe katılarak Tamagothi karakterine ilham kaynağı olabilirsin. Katılanlar arasından rastgele çekiliş yapılarak kazanan belli olacak. Bu sen de olabilirsin!

Hemen gir kaydını oluştur ve Tamagotchi’ye ilham kaynağı olacak karakterini oluştur!

Çocukluğunuzu tekrar yaşatmaya gelen Tamagotchi Forever’ı yeniden yaşamak istiyorsanız resmi siteye giderek ön kayıt yaptırabilirsiniz! Böylece piyasaya sürüldüğü anda oynamaya başlayabilirsiniz.

Tamagotchi’nin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz! İyi seyirler.

 

Total
0
Shares
İlgili İçerikler