Nasreddin Runner Sonsuz Koşu Oyunu

Nasreddin Runner

Mobidictum olarak yerli oyun geliştiricilerine destek vermeye devam ediyoruz. Bugün de yerli oyun geliştiricisi UMURO‘nun yapmış olduğu Nasreddin Runner ile karşınızdayız. Nasreddin Runner ile sonsuz koşu macerasına atılmaya hazır mısınız?

Nasreddin Runner oyununda, adından da anlaşılacağı üzere baş kahramanımız Nasreddin Hoca oluyor. Oyunda Nasreddin Hoca bir gün pazarda alışveriş yapıyor ve eşeği birden kaçmaya başlıyor. Burada size düşen görev, Nasreddin Hoca’ya eşeğinin peşinde olan serüveninde ona yardım etmek.

Sonsuz koşu türündeki bu oyunda altınları topluyor ve engellerden kurtulmaya çalışıyorsunuz. Oldukça basit bir arayüze sahip olan oyunda giriş ekranında başlamak için dokunduğunuz zaman ufak bir sahnenin ardından oyuna başlayabiliyorsunuz. Ekranın üst kısmından en yüksek skorunuzu görebilir ve buna göre kendinizi bu macerada test edebilirsiniz.

Oyunda belli başlı güçlendirmeler de bulunmakta: Örneğin mıknatısı alarak altınlara gitmeden onları kendinize çekebilir, kavuğu alarak ek can kazanabilirsiniz. Aynı zamanda oyundaki engeller de Nasreddin Hoca’nın fıkralarından öğeler içermekte. Bu yüzden oyun içerisinde engel olarak içi yoğurt dolu bir kazan, kuyu ve ağaçları gördüğünüzde şaşırmamalısınız.

Nasreddin Runner ile anlattıklarımız sizler için yeterli olmadıysa aşağıda yer alan bağlantıdan videoyu izleyebilir ve Android cihazlarınız için Google Play Store‘u, iOS cihazlarınız için de Apple Store‘u ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler