Bulmaca Sevenlere Newton Gravity Puzzle!

Newton-Gravity-Puzzle
Newton-Gravity-Puzzle

Newton Gravity Puzzle App Store’da!

Newton Gravity Puzzle, yeni nesil, minimal bulmaca – aksiyon oyunu, eğlenceli ve bir o kadar da zorlu mekanikleri ile dikkat çekiyor.

Hem Bulmaca Hem Aksiyon!

 

Newton Gravity Puzzle, yerçekimini kontrol etmeye dayanan bir oyun. Oyun yer çekimini kontrol edebileceğiniz dönen bir sahneden oluşuyor. Bulmacaları çözmeniz ve çeşitli engeller karşısında topu hedefe götürmeniz gerekiyor. Yaratıcı mekanikler ve zorlayıcı seviyeler hem düşünmenizi hem de eğlenmenizi sağlayacak. Farklı mekanikler her seviyeyi eşsiz kılarken, reflekslerinizin ve beyninizin birlikte çalışması gerekecek.

Newton Gravity PuzzleNewton Gravity PuzzleNewton Gravity Puzzle

Düşün, stratejini planla ve harekete geç!

Yaz İçin Minimal Eğlence!

Newton Gravity Puzzle oyununda 60 farklı bölüm var. Bölümler ilerledikçe, mekanikler değişiyor ve oyun gitgide zorlaşmaya başlıyor. Çok çeşitli oyun içeriği olması, sizi sürekli oyunda tutacak. Oyunun, test aşamasında yarattığı ilgiden dolayı ekip şimdiden yeni bölümler ve özellikler üzerinde çalışıyor.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BQEu0gWLsi8″ fs=”1″ hd=”1″]

Oyuna AppStore üzerinden ve isterseniz resmi sitesine de göz atabilirsiniz.

Binary Games” kimdir?

Binary Games, ODTÜ Teknokent Atom kuluçka merkezinde yer alan 2 kişilik bir ekip. Oyun tasarımından yazılım, görsel efektler ve diğer tüm unsurlar yalnızca Binary Games ekibi tarafından geliştiriliyor. Binary Games, bu sene daha eğlenceli oyunlarla sizi zorluyor olacak..

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler