Nonstop Chuck Norris

Nonstop Chuck Norris

Sen Chuck Norris’i durduramazsın, Chuck Norris seni durdurur!

Nonstop Chuck Norris’te ki kötü adamların eline keşke böyle bir not geçseydi. Belki o zaman Kana Susamış Jim ve Robo Kedi 9000 evlerinden dışarıya çıkmaz,  belaya bulaşmaktan ve bir yerlerini kırmaktan kurtulmuş olurlardı. Ama o zaman büyük bir eğlenceden olurduk.

Bir dakika neler söylüyorum ben ? Böyle bir not olsa bile Chuck Norris kötülerin yerini bulur, ne yapar ne eder onları durdururdu. Ne de olsa onun işi bu, kötüleri yok etmek. 

Nonstop Chuck Norris
Evet, Chuck Norris kavga etmeyi pek sever. Ama onun sevdiği adil dövüşlerdir. Hani bir seferde beş kişinin hakkından geldiği…
 
Peki, kim bu dövüş sanatları ustası Chuck Norris? Ayrıca bu muhteşem Nonstop Knight oyununun uyarlamasının odağında
 neden o var? Bu saygıdeğer aksiyon yıldızı hakkında seni biraz bilgilendirelim.
 
  • Chuck Norris numarayı yanlış çevirmez, sen yanlış telefonu açarsın.
  • Chuck Norris’in gözlük takmasının sebebi, gözlerini güneşten korumak değil, güneşi Chuck Norris’ten korumaktır.
  • Chuck Norris bir kuşla iki taş vurur.
  • Köpek balığı kafesleri, Chuck Norris’i korumaz. Köpek balıklarını Chuck Norris’ten korur.
  • Chuck Norris yetişkinliğe adım attığında, ailesi evden taşnmak zorunda kalmıştır. 
Haklısın, belki gerçekleri biraz abartıyoruz. Ama sadece biraz. Aslında Chuck Norris klasikleşen Dünyada Benden Büyük Yok filminde Bruce Lee ile birlikte rol alan Amerikalı bir aksiyon yıldızı. Yakın zamanda ise Cehennem Melekleri 2 filminde rol aldı. Oyuncu, 2005 yılında “Chuck Norris gerçekleri” temalı şakalarla internette hayli popüler olmuştu. Aslında bu espriler Norris hakkında, gerçekle ilgisi olmayan bilgilerin abartılmasından ibaretti.
 

Norris, bir oyun karakteri olarak da ölümsüzleşti.

Maskülenliğin simgesi haline gelen Norris’in şöhreti, internette elden ele dolaşan komik fotoğraflarla sınırlı kalmadı. Norris, bir oyun karakteri olarak da ölümsüzleşti.
Nonstop Chuck Norris Yenilmez!
İnsan Chuck Norris ve oyun karakteri yan yana. Her ikisi de yenilmez!

Bu harika oyunda, Norris tüm dünya ile karşı karşıya geliyor. Dünyanın ise Chuck karşısında hiç ama hiç şansı yok. Norris dövüşecek birilerini bulmak için şehrin çatılarında Batman edasıyla dolaşıyor, kötü adamların hakkından geliyor ve karşısına alabileceği daha güçlü karakterlerin ve daha büyük kavgaların peşine düşüyor. 

Nonstop Chuck Norris fantastik bazı öğelere de yer veriyor. Örneğin, selfie çubukları silah halini alıyor, ya da bir at kafası maskesi siper olarak kullanılabiliyor. Aslında söz konusu Chuck olunca her şey bir silah olarak kullanılabilir.  

Nonstop Chuck Norris, Norris'i çok doğru yansıtıyor!
Aslında Nonstop Chuck Norris, Norris’i çok doğru yansıtıyor!

Chuck Norris’in cazibesi belki de hem bir sıradan adam hem de bir efsane olmasında saklı. Onunla kolayca bağ kurabilirsin. Güçlü, çevik ve hepsinden önemlisi şakadan anlıyor. Dünyayı kurtarması gerektiğinde, kolları sıvayıp hemen işe koyuluyor.

Chuck Norris’in bu oyunu oynarken bizim kadar eğlenmediğine eminiz. Sebebi ise yukarıda bahsettiğimiz şakalarda saklı: “Chuck Norris bir oyun oynarken, en güçlü karakteri asla alt edemez. Çünkü bir oyunda ki en güçlü karakter Chuck Norris’in kendisidir.”

Eşya Yönetimi

Nonstop Chuck Norris oyunu sonsuz koşu ve dövüş üzerine kurulu bir oyun. Oyunda kahramanımız otomatik olarak koşuyor ve karşısına çıkan düşmanlara otomatik olarak saldırıda bulunuyor. Siz ise sadece özel hareketleri (özel saldırıları) yapıyorsunuz. Oyunda her üç bölümün sonunda bir bölüm sonu canavarı ile  (boss) ile karşılaşıyorsunuz ve böylece ilerlemeye devam ediyorsunuz. Oyun sırasında topladığınız altınlar ile silah ve kıyafetlerinizi geliştiriyorsunuz.

Chuck Norris’in kullandığı 3 farklı türde eşya bulunuyor. Bunlar Silah, Kıyafet ve Şapka. Silah otomatik vuruş hasarınızıKıyafet sağlık seviyenizi ve Şapka hareketlerin hasarını etkiliyor. Kazandığınız altınlarla uygun olduğunu düşündüğünüz bir oyun taktiği  geliştirip eşyaların seviyesini bu taktiğe uygun olarak geliştirebilirsiniz.

Oyunda açılan sandıklarda farklı türlerde eşyalar çıkıyor. Sandıklardan yıldızsız ya da dört yıldıza kadar eşyalar çıkıyor. Yıldızlı olan eşyalar daha iyi oluyor.

Yukarıda saydığımız kıyafetlerin dışında bir de sarf malzemeleri bulunuyor. Lider Bileti ard arda 3 liderle dövüşmeyi sağlıyor. Cforce Suyu, Chuck Norris’e özel bir güç veriyor, ilk yardım paketi ise yere serildiğinizde kaldığınız yerden oyuna devam etmenizi sağlıyor. 

Nonstop Chuck Norris Token Kazanma

Oyunda her yendiğiniz liderden bir token kazanıyorsunuz. Ayrıca bolca reklam izleyerek token kazanabilirsiniz. Liderlerden topladığınız tokenleri alabilmek için geçit açmanız gerekiyor. Geçit açtığınız zaman oyuna tekrardan 1. seviyeden başlıyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz yararlı bazı kombinasyonları da belirtmek istedik. Lider ile karşılaşırken zorlanıyorsanız: Engelleyen Tekme, Avcı Kaplan, Şifa Gölge hareketlerini kullanın. Bu seçimde Engelleyen Tekme hareketi sizin hasar almanızı önleyecektir. Karşınızdaki Lider tam büyük vuruşunu yapacağı zaman Engelleyen Tekme hareketini kullanın. Avcı Kaplan Hareketini ise canınız tam bitmek üzereyken kullanın. Şifa Gölge hareketi ile hem düşmana hasar vereceksiniz hem de gölgeniz size sağlık kazandıracaktır.

Oyun hakkında sorularınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. 

Klaas Kersting ve Georg Broxtermann tarafından yönetilen flaregames tarafından geliştirilen ve yayınlanan Nonstop Chuck Norris oyununa ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store üzerinden erişebilirsiniz. 

Daha fazla haber, oyun tanıtımı ve inceleme için bizi Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın! Bizlere destek olmak için haberlerimizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşmanız dileğiyle.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts