Nostaljik Arabalarla Yarış – Devrim Yarışları

Devrim Yarışları

Eksi Model Arabalarla Devrim Yarışları’na Katılın!

Mathf Games tarafından yapılmış yerli yapım yarış oyunu Devrim Yarışları mobil sektörde yerini aldı.

Yarış oyunlarıyla arası olmayan bir oyuncu olarak aslında yarış oyunlarından zevk aldığımı fark ettim. Grafikleri bir kenara koyarsak, yarışlarda ve menülerde dinlediğiniz müziklerse çok hoş. Zaten genelde bir yarış oyununda çevrenin güzelliğinden çok aracın güzelliği ön planda olur. Eski model arabaları kullandığımız bu oyunda 2 adet mod bulunuyor. İlk değineceğim kısım Kariyer modu.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3oY0WVyX6hA&feature=youtu.be” fs=”1″ hd=”1″]

Kariyer modunda diğer araçlarla veya zamana karşı çeşitli yarışlara katılıyorsunuz ve karşılığında para kazanıyorsunuz. Katıldığınız her yarış sizden benzin tüketiyor ve benzinsiz kaldığınızda Kariyer moduna giremiyorsunuz. Benzin deponuzu doldurmak için oyun parasıyla satın almanız, reklam izlemeniz veya serbest mod oynamanız gerekmekte. Dilerseniz mağazadan 4.99 TL’ye sınırsız benzin alabilirsiniz.

Serbest modda ise sağda verilen haritada rastgele olarak ortaya çıkan noktalardan benzin ve para topluyorsunuz. Haritanın ortasındaki bir bölümde rastladığımız Türk Bayrağı da baya heybetli duruyor.

Kazandığımız paraları aracımızın ivmesini, hızını, frenini, turbosunu ve nitrosunu geliştirmek için kullanıyoruz. Aracı kişiselleştirirken sol tarafta “Bu araç önden çekişlidir.” demesi, oyunun ilerleyen safhalarında bunu kullanacağımıza işaret olabilir.

Oyuna App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yakında Devrim Yarışları’nın incelemesi de sizlerle olacak; bunun yanında daha fazla haber, oyun ve inceleme için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler