Okul Teneffüslerinde Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Okul döneminde öğrencilerin teneffüs aralarında canı sıkılmaması adına mobil oyunlar listesi hazırlardık. Bu liste içerisinde birçok eğlenceli oyun bulunuyor.
Teneffüslerde oynanabilecek oyunlar
Teneffüslerde oynanabilecek oyunlar.

Okullar açılmasına yakın öğrenciler teneffüs aralarında arkadaşlarıyla veya telefonla zaman geçirmek adına neler yapacaklarını veya neyi oynayacaklarını düşünüyorlar. Bizde öğrencilerimize bu konuda yardım etmek için bir mobilde oynanabilecek oyunlar için liste hazırladık. Bu hazırladığımız listede sizlerin canınız sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunlar bulunuyor. İsterseniz zaman harcamadan hemen “Okul teneffüslerinde oynanabilecek oyunlar” listemize geçelim.

Okul Teneffüslerinde Oynanabilecek Oyunlar

Okulda arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz oyunları sizler için listeledik. Ayrıca bu vereceğimiz oyunları isterseniz evde canınızın sıkılmaması adına da oynayabilirsiniz. Oyunlar dersten daha önemli olmasa ufaktan teneffüs aralarında dinlenmekte gerekiyor.

Teneffüs aralarında oynanabilecek oyunlar
Teneffüs aralarında oynanabilecek oyunları sizler için listeledik.

Okullar açılmaya yakın öğrenciler teneffüs aralarında hem kendilerini dinlendirmek hemde zaman geçirmek adına akıllarında bin bir türlü farklı fikir barındırıyorlar. Bazıları arkadaşlarıyla takılıyor bazıları ise hem arkadaşlarıyla birlikte mobil oyunlar oynuyor hemde tek başına oynuyor.

Brain Test: Zeka Oyunları

son dönemin en popüler oyunları - brain test: zeka oyunları
Brain Test: Zeka Oyunları

Eğer zeka oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Unico Studio tarafından yayımlanan ve içerdiği bulmacalarla adeta kurnazca düşünmenizi gerektiren oyunda hem keyifli hem de zorlu anlar sizi bekliyor. İçerisinde bulunan zor ve zihin açıcı zeka oyunları, kurnazca bulmacalar, komik ve zorlu bilmecelerle Brain Test: Zeka Oyunları, her yaş oyuncuya hitap ediyor. Bu rutine bağladığımız ve ekstra olaylarla pek ilgilenmediğimiz günlerde beynimiz için harika bir egzersiz fırsatı sunan Brain Test: Zeka Oyunları’nı internet kullanmadan da oynama seçeneğine sahipsiniz.

Spaceteam

SpaceTeam
SpaceTeam sayesinde arkadaşlarınızla birlikte çok iyi vakitler geçirebilirsiniz.

Spaceteam, arkadaşlarınızla birlikte oynanabilecek ve heyecanı doruklarında yaşayabileceğiniz bir oyun. Aynı Wi-Fi ağı üzerinden veya Bluetooth üzerinden eşleştikten sonra herkesin mobil cihazlarının ekranlarında aynı uzay gemisi uçmaya başlıyor. Daha sonra her oyuncunun ekranlarında oyunun sizlere verdiği talimatlar beliriyor.

Asıl önemli nokta burada başlıyor diyebiliriz, neden diye soracaksınız. Çünkü ekranınızda gözüken talimatları arkadaşlarınıza okumanız gerekiyor. Arkadaşlarınızın ekranlarında sizin yapmanız gerek talimatlar bulunuyor. Tüm bunları da ekranın ortasında bulunan geri sayım sona ermeden yapmanız gerekiyor, yoksa uzay geminiz hasar alıyor. Eğer canı belli bir miktar altına düşerse kaybediyorsunuz.

Real Gangster Crime

Real Gangster Crime’da oyunun kuralı olarak suç dünyası her zaman var olacak. Bu ücretsiz oyunda başarılı olmak istiyorsanız, başarıya giden uzun ve zahmetli yol sizleri bekliyor olacak. Bu yeraltı dünyasında çok az kişi başarıya ulaşabiliyor. RPG unsurlarıyla heyecan verici bir 3D, üçüncü şahıs nişancı oyununda yeteneklerinizi deneyin ve üç boyutlu açık dünya hayatının sokak hayatı atmosferine sıkı bir giriş yapın.

Kafa Topu 2

kafa topu 2
Kafa Topu 2 ile sayesinde arkadaşlarınızla zaman geçirebileceksiniz.

Bu oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynadığınızda çok eğlenceli bir hale bürünüyor. Bu oyunda bir saha içerisinde iki kişi bulunuyor, birde ortada bir top. Geri sayım bittikten sonra top sahaya iniyor ve daha sonra her iki kişi kalelere gol atmaya çalışıyor. Bu oyunun bir diğer eğlenceli yani ise bire bir oyun modu dışında turnuva modu sayesinde daha çekişmeli mücadeleler yapabilirsiniz.

Roblox

Roblox
Roblox içerisinde çok fazla farklı oyun barındırıyor.

Roblox, içerisinde yüzlerce hatta binlerce farklı oyunu barındıran ve isterseniz kendi oyununuzu da geliştirebileceğiniz uçsuz bucaksız bir yapıya sahip. Oyuncular oyun içerisinde kendilerine özel oyunlar oluşturarak burada eğlenebiliyorlar. Aynı zamanda farklı oyuncuların oluşturduğu özel oyunlara arkadaşlarınız ile birlikte girip eğlenebiliyorsunuz

Stardew Valley

stardew valley
Stardew Valley ile kendi çiftliğinizi kurabilirsiniz.

Bu oyun size birçok şeyi yapma seçeneği sunuyor. Çiftçilik, hayvancılık, balıkçılık ve arıcılık gibi daha birçok seçenek oyun içerisinde mevcut. Stardew Valley de bir yıl, her biri 28 gün olan 4 mevsimden oluşuyor ve her mevsim içerisinde o mevsime özel olan bitkileri yetiştirebiliyorsunuz. Çiftliğinizi büyüterek yeni bölgeler açabilirsiniz. Ayrıca madencilik, dövüş ve balıkçılıkta da gelişebilirsiniz.

Chameleon

Chameleon Run
Chameleon Run ile tüm sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Sürekli koşan bir karakteri yönetiyorsunuz. Ekranın sağına bastığınızda karakteriniz zıplıyor soluna tıkladığınızda renk değiştiriyor. Koştuğunuz parkurlar 3 renkten oluşuyor. Pembe sarı ve siyah hangi renk zemine basıyorsanız o renge dönmeniz gerekiyor.

Stack

Stack
Stack ile reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.

Kare bir ekranda küpler sağdan sola doğru şekilde sürekli gelip gider. Yerde duran ilk parçanın üstüne küpleri denk getirmeniz lazım. Taşan kısımlar oyun içerisinde koparak yere düşer, üst üste en fazla küpleri denk getirerek en fazla puanı yapmaya çalışıyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts