Omino! Stratejik Eşleştirme Oyunu

Omino
Omino Google Play ve Apple Store

Keyifle oynayabileceğiniz yepyeni bir oyun yayınlandı: Omino!

Omino Hakkında

Yerli geliştiricilerden, keyifle oynayabileceğiniz stratejik bir eşleştirme oyunu geldi. Öğrenmesi kolay uzmanlaşması zevki olan bu oyunda amaç renkli halkaları düzlem üzerinde yan yana getirip patlatmak ve en yüksek puana ulaşmak. Halkaların içlerindeki renkler oyuna stratejik bir derinlik getirip zincirleme patlamalar yapmanızı ve çok daha yüksel puanlar almanızı sağlıyor. Oyunu sakin ve eğlenceli müzikleri ile zaman baskısı olmadan, istediğiniz yerde istediğiniz kadar oynayıp sonra devam edebilirsiniz.
Omino Nasıl Oynanır - Ekran Görüntüsü

MiniMana Games Kimdir?

Oyun Unity’de geliştirildi ve 2 kişinin çalışmaları ile hayata geçti: Ercan Çalışkan ve sevgili eşi Selin Çalışkan oyunun yapımcılarıdır. Oyunun kural ve görsel tasarımlarını Ercan Çalışkan üstlendi, eşi de programlamasını gerçekleştirdi.
Ercan Çalışkan, Duello Games kurucu ortaklarından ve popüler oyun iSlash, TripTrap oyunlarının tasarımcısı. Omino! ise Ercan Çalışkan ve eşi Selin Çalışkan ile birlikte kurulan MiniMana Games çatısı altından çıktı. MiniMana Games göreceli olarak “küçük” sayılabilecek oyunlara odaklanacak. Öğretmenlik deneyimi de olan Selin Çalışkan ile birlikte uzun vadeli hedef ise öğretici çocuk oyunları yapmak. Bu keyifli öğretici oyuna bir göz atmak gerek!
Total
0
Shares
İlgili İçerikler