One Dash – Aralardan Aralardan!

one dash

One Dash hızlı ve basit oyun arayan mobil oyuncuların epey dikkatini çekecek! VOiD1 Gaming tarafından oyuncuların beğenisine sunulan bu yapımda hareket eden nesneler arasından geçmeye çalışıyoruz. Öğrenmesi son derece basit bu oyunda kutular, oyun içi ekstra puan veren nesneler ve aralarından geçmeye çalıştığımız çift taraflı tuzaklar bulunuyor. Unity ile yapılan bu One Dash’te temel amacımız bu tuzaklar arasından geçerken onlara dokunmamak. Tabii aradaki ekstra puanları da alarak gücümüze güç katabiliyoruz.

Tabii yazılı olarak anlatması zor. Hemen oyunun videosunu aşağı ekledik.

One Dash Nasıl Yapıldı?

VOiD1 Gaming’in verdiği bilgilere göre; One Dash, Only One konseptli bir Game Jam etkinliğinde yapıldı. Sadece bir gün içinde temel düzeni oturtulan oyunun bugünkü halini alması 15 gün sürdü. Oyundaki müzikler dahil birçok şey geliştirici ekibin çabalarıyla hazırlandı. Oyunu son dönemde yeni bir güncellemeyle Noel’e hazırlayan geliştirici ekip, yılbaşı döneminde oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Oyun içinde yepyeni tasarımlar da oyuncularla buluştu.

Bu yapım özel günlerde yapılabilecek tema değişiklikleri ile gündeme yakalayacak öğelere sahip gibi duruyor. Oyuncularına ekranı kişiselleştirme ekranı sunmasının yanı sıra Noel’den Cadılar Bayramı’na kadar birçok özel dönem için çalışmalar yürüten VOiD1 Gaming, ana karakter “Dash” ile yapacağımız yolculukları da sık sık değiştiriyor. Oyunun hemen yukarıda yer alan tanıtım videosunda da bunu çok net bir şekilde görüyoruz.

one dash

Android’te

One Dash sadece Android cihazlarda oynanabiliyor. Noel konseptiyle bu dönemde daha fazla oyuncuya hitap etmeye hazırlanan bu oyunu Google Play üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler