Operasyon: Anka – İstikbal Göklerdedir!

Operasyon Anka
Operasyon: ANKA

Operasyon: ANKA, adından da anlaşılacağı üzere ANKA-S‘i konu alarak kurgusal bir savaş ortamı yaratıyor ve sizleri ANKA pilotu olmaya çağırıyor.

TUSAŞ’tan Yerli Oyun Operasyon: ANKA

Hava Kuvvetleri Komutanlığı‘nın ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye Havacılık ve Uzay Sanayi tarafından üretilen silahlı insansız hava aracı ANKA-S’i duyanlarınız vardır.

Son yıllarda  ülkemizin savunma ve teknoloji bağlamında önemli gelişmelerinden biri kabul edilen ANKA-S tamamen yerli üretim olmasıyla da dikkat çekmekte. Bu tarz gelişmelerin duyurulması muhakkak ki büyük önem arz ediyor. Günümüz koşulları göz önüne alındığında da bu tarz gelişmeleri duyurmak için en etkili yöntemlerden biri de tahmin edebileceğiniz üzere oyunlar.

Operasyon: ANKA

Operasyon: ANKA Sizleri ANKA Pilotu Olmaya Çağırıyor!

Operasyon: ANKA, adından da ankaşılacağı üzere ANKA-S’i konu alarak kurgusal bir savaş ortamı yaratıyor ve sizleri ANKA pilotu olmaya çağırıyor.

Türkiye’nin köklü oyun geliştiricileri Udo Games ve Otto Games tarafından geliştirilen yapım, yerli aksiyon ve savaş oyunlarının başarılı bir örneği olarak görülüyor.

Operasyon: ANKA

Çeşitli görevleri tamamlayarak ilerlediğimiz oyunda bazen düşman unsurlarının ilerlemesini durduruyor, bazen de kara ekiplerimizin yolunu açmak için onlara destek veriyoruz. ANKA-S’in kamera açısından gördüğümüz savaş alanına bazen otomatik silahla, bazen de top ve füze atışlarıyla müdahalede bulunmaktayız.

Grafik kalitesi olarak da dikkat çeken oyun, aynı zamanda iki farklı ANKA gövde geliştirmesi, silah sistemlerinin yükseltmeleri, montaj ve sökme işlemleriyle oynanış zevkini iki katına çıkarıyor.

Yerli oyunumuz Operasyon: ANKA’yı oynamak için Google Play Store‘u ziyaret ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler