Overdrive City – Otomobil Tutkusu Şehir Kurma Oyunuyla Hayat Buluyor!

Overdrive City ile yenilikçi ve farklı bir şehir kurma oyununda otomobil imparatorluğunu yaratmaya ne dersiniz? Klasik şehir kurma türünde oyunu, 50’den fazla lisanslı araç ve 1.000’den fazla yarış ile otomobil tutkunlarına sunmayı hedefleyen Gameloft Montreal’in yeni oyunu Overdrive City bugün itibariyle artık indirilebilir!
Overdrive City
Overdrive City

Overdrive City ile yenilikçi ve farklı bir şehir kurma oyununda otomobil imparatorluğunuzu yaratmaya ne dersiniz? Klasik şehir kurma türünde oyunu, 50’den fazla lisanslı araç ve 1.000’den fazla yarış ile otomobil tutkunlarına sunmayı hedefleyen Gameloft Montreal’in yeni oyunu Overdrive City bugün itibariyle artık indirilebilir!

Şehrinizi oluştururken otomobil koleksiyonu oluşturun!

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Overdrive City’nin şimdi App Store, Google Play ve çok yakında Microsoft Store üzerinden indirilebilir olduğunu paylaşmaktan gurur duyar. Overdrive City, otomobil hayranlarını bir araya getiren ve şehir kurma oyunlarına lisanslı araçlar ve yarış deneyimi ile farklı bir bakış sunan bir oyun.

Overdrive City
Overdrive City – Şehrinizi kurarken otomobil koleksiyonunuzu da oluşturun!

Gameloft Montreal tarafından geliştirilen Overdrive City, oyuncuların otomobil tutkusunu fabrika zemininden yarış alanına kadar taşıyabilecekleri görülmemiş bir deneyim sunmayı hedefliyor. İlk defa otomobil temalı bir oyunda, kullanıcılar kendi araçlarını üretebilecek, yedek parçalar ile birlikte diğer oyuncular arasında alım satım gerçekleştirebilecekler. Oyuncular, kendi kuracakları şehirlerde, otomobil fuarı ve yarış pistleri gibi farklı faaliyet alanları inşa edebilecekler.

Overdrive City - Porsche
Overdrive City – Porsche

Porsche 911 GTS, Nissan GT-R Nismo, 1967 model Ford Shelby GT500 gibi 50’den fazla ikonik araç markasının yer aldığı, Overdrive City’de oyuncular diledikleri araçları toplayıp, geliştirebilecek ve istedikleri gibi kişiselleştirebilecekler. 6 farklı bölümden oluşan kariyer modu ve 1.000’den fazla yarış ile oyuncular şampiyon olmak için mücadele edecekler.

Overdrive
1000’den fazla yarış ile şampiyon olmak için mücadele edin!

“Tanınmış otomobil ve yarış oyunları portföyümüz göz önüne alındığında, şehir kurma türüne yeni bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz.” diyen Gameloft Başkan Yardımcılarından Thomas Aurick, “Gameloft Montreal stüdyosu, otomobil tutkunları için eşsiz bir deneyim sunmaktan ve Gameloft’un otomobil hayranı topluluğu ile Overdrive City’i paylaşmaktan büyük bir heyecan duymaktadır.”

Ayrıca Overdrive City’nin açılışının şerefine, 22 Şubat tarihine kadar oyunu indiren bütün oyuncular “Founders Pack” hediye olarak sahip olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler