Paint.ly – Sayılara Göre Renklendir

paint.ly

Paint.ly ile boyama yapabilirsiniz. Newque Tech imzasını taşıyan bu oyun, oyuncularına çeşitli görseller sunuyor ve bu görseller üzerinden boyama yapmalarını istiyor. Birçok kategori üzerinden dilediğiniz tarzı seçerek renksiz görselleri rengarenk yapıyorsunuz. Tabii burada Painy.ly’nin sizden istediği birtakım şeyler var.

Renksiz seçtiğiniz her görsele yaklaştığınızda görselin her bölümünde farklı sayılar olduğunu göreceksiniz. Bu sayılar görselin altında yer alan renklerle eşleşmek durumunda. Görselde 5 yazan yeri, 5 numaralı boyayla boyamanız gerekiyor. 5 numaralı boyanın görselde artık boyayacak yeri kalmadığındaysa boya kayboluyor. Boyaları tamamlayarak görseli de ortaya çıkarıyorsunuz. Peki çok detaylı görsellerde bir türlü numarayı bulamazsınız ne yapmalısınız? Burada da oyunun size sunduğu 3 adet ipucu hakkı buluyor. Bu 3 adetten oluşan ipucu hakkı da yetmezse reklam izleyerek daha fazla ipucu elde edebiliyorsunuz.

Paint.ly’de Birçok Kategori Var

Paint.ly şüphesiz ki kategori ve görsel zenginliği ile neredeyse hepimize hitap ediyor. Birbirinden şeker çizimlerden mandalaya kadar birçok tarzda görsel oyunun görsel havuzunda yer alıyor. Dilediğiniz görsele seçerek oyunun belirlediği renklere boyuyorsunuz. Örneğin bizim boyadığımız Unicorn’u hemen aşağı ekledik. Bazı görsellerin video anlatımları da bulunuyor. Unicorn da onlardan biri.

 

Çizimleriniz tabii ki oyundan çıktıktan sonra kaybolmuyor. “My Works” bölümünden daha önceki renklendirmelerinize göz atabilir, cihazınıza indirebilir hatta Instagram ve birçok sosyal mecra üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Paint.ly indir

Newque Tech’in geliştirdiği Paint.ly boyama oyunları sevenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Bu oyun Android ve iOS cihazlarda oynanılabiliyor. Oyunu Play Store veya App Store üzerinden indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler