Paladins Strike MOBA Tarzıyla Mobilde!

Paladins Strike

Hi-Rez Studios Mobil Platforma Paladins Strike İle Dönüş Yapıyor!

SMITE oyununun geliştiricisi Hi-Rez Studios, yeni mobil oyunları Paladins Strike ile mobil platforma dönüş yapıyor. Oyun 5v5 gerçek zamanlı aksiyonu MOBA tarzıyla bizlere yaşatıyor.

Oyun Hi-Rez Studios’un PC platformundaki takım bazlı FPS oyunu Paladins evrenini temel alıyor. Paladins Steam’de erken erişim oyunu olmasına rağmen en çok oynanan oyunlardan biri.

Hi-Rez Studios, oyuncularını alfa sürümünü testi için davet ediyor.

Hi-Rez Studios’un bu yıl daha önce de Smite Rivals adında Clash Royale benzeri bir oyunu duyurmuştu. Ancak geliştiricinin bu oyunun geliştirilmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olduğuna karar verdikten sonra rafa kaldırıldı.

[youtube url=”https://youtu.be/6j2Zk4Hg8gU” fs=”1″ hd=”1″]

Oyuna kısa zaman sonra Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Masa oyunlarını seviyorsanız; Paramanya‘da Devir Tapusu aksesuarı ve etkinliği incelemesine göz atmalısınız. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız Moralabs stajyerlerinin geliştirdiği POPS! oyunu veya Kelime Tatlısı oyunlarını denemelisiniz.

MOBA tarzı oyun severler, Rovio’nun Battle Bay adındaki -daha önceden incelemesini de yaptığımız- 5v5 gemi savaşı oyunu favoriniz olabilir. Rovio’nun Battle Bay oyunu ile ne kadar kazandığını merak ediyor musunuz?

Bunların dışında farklı bir tarz arayan oyunculara FRAMED adlı senaryoya müdahale edebildiğimiz bir oyunu önerebilirim. Bethesda’nın Game of Thrones oyunu iddialarını duymuş muydunuz?

Hepsi ve daha fazlası için bizi Facebook sayfamızdan takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler