PES 2019 Google Play Store’da!

PES 2019 Android'de!
PES 2019

Futbol oyunlarının gözdesi olan PES ve FIFA arasında rekabet devam ediyor. FIFA’nın ardından PES 2019‘da Android platformda yerini aldı. Bu heyecan verici oyunda takımları 2018-19 futbol sezonunun başlangıcından itibaren yönetebiliyorsunuz.

Pro Evolotion Soccer’dan Yeni Güncellemeler

PES 2019, bu sezonda yeni görseller ve tüm takım güncellemelerini birebir bizlere sunuyor. Ayrıca oldukça heyecan verici 12 lisanslı lig de oyunda yer alıyor. PES 2019, en son konsol sürümlerini ile aynı motoru kullanmakta. Bu sayede görseller, animasyonların benzerliğinde büyük adımlar atıldı en yeni konsol maç motoru, kusursuz bir şekilde mobil cihazlara taşındı, yani futbolun gücü artık avcunuzun içinde tutabileceğiniz boyuta indirgendi.

İlginizi Çekebilir: Kafa Topu 2 İnceleme

Zenginleştirilmiş top fiziği mekaniği, tahmin edilemeyen ve eşi benzeri olmayan yoğunlukta keyifli bir maç deneyimi yaratıyor.
Ayrıca yeni becerilerin, oyun tarzlarının ve gol sevinçlerinin eklenmesiyle birlikte oyuncu kişiliklerinin hiç olmadığı kadar kendine has olduğunu göreceksiniz. Üstelik Unreal Engine 4’ün uygulanması, bu güzel oyunun büyüleyici her anını eşsiz bir görsel aslına uygunlukla ve daha net oyuncu animasyonlarıyla yaşamanıza imkan sağlayacak.

Beckham, Zico ve Romario gibi efsane oyuncular ve Cruyff, Nedved, Gullit, Maldini ve Kahn gibi dünyaca ünlü efsaneler PES 2019’da sahneye çıkmaya devam edecek. Sezon boyunca ayrıca yeni efsaneler eklenerek hem günümüzün hem de geçmişin en iyi oyuncularıyla oynamanıza imkan sağlayacak!

PES 2019’u hemen indirip bu heyecan dolu rekabete katılmak için Google Play bağlantısına tıklamanız yeterli.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts