Pet World Hayvan Hastenesine Hoş Geldiniz!

Pet World - My Animal Hospital
Pet World – My Animal Hospital

Pet World, kendi hayvan hastenenizi yöneterek hastalanan ve yardıma ihtiyacı olan hayvanları sağlığına kavuşturduğunuz simülasyon oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir oyundur.

Pet World Hayvan Hastanesi Oyunu

Hayvan sevgisinin çocuk yaşlarda aşılanması ve eğer mümkünse çocukların onlarla birlikte büyümesi oldukça büyük önem taşımakta. Çünkü ilerleyen yıllarda çocuklarımıza hatvanlara olan iyi iyetli bir yaklaşımın temelini kazandırırken, onların kişilik ve karakter olarak da doğaya ve insanlara karşı empati duygusuyla yetişmelerini sağlıyoruz.

My Animal Hospital

Pet World her yaştan bireyin oynayabileceği türde olsa da çocuklarımıza gerçek hayatın yanında sanal ortamda da hayvan sevgisini kazandırmak adına oldukça yararlı bir oyun diyebiliriz.

Pet World hayvan hastanesinde öncelikle hastanemize gelen hayvanları muayene ederek şikayetlerini anlıyorsunuz. Ardından da gerekli müdahalelerde bulunarak tedavisini yapıyor; gerekirse hasta odadlarınızda iyileşene kadar bakıma alıyorsunuz. Kediden köpeğe, koaladan pandaya kadar onlarca hayvanı sanal da olsa tedavi edip iyileştirmek insana huzur vermekte.

Kasılmalar, yırtılmış kas lifleri ve sivrisinek ısırıkları için tedaviye ihtiyaç duyan sevimli hayvanlara sizlerin yardımı gerekli. Saygın bir veteriner olarak köpekler, tilkiler ve pandalar gibi tatlı hayvanlarla ilgilenebilirsiniz. Kendi hastanenizi yönetin ve yeni hastalıkları ve tedavileri araştırın.

My Animal Hospital - Hayvan Hastanesi

Hayvanların kaldığı bakım odalarını kendi zevkinize göre dekore edebilir, onlar için en rahat ortamı sağlayabilirsiniz. Kazandığınız paralarla çeşitli tedavi odaları inşa edebilir ve daha fazla hayvana daha iyi koşullarda tedavi imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca size yardım etmesi için hastanenize doktor ve hemşire alarak iş yükünüzü hafifletebilir ve birlikte daha verimli çalışabilirsiniz.

Animal World hayvan hastanesi oyununu ücretsiz olarak indirmek için Google Play Store‘u ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler