Peter Panic

peter panic

Peter Panic: Bu İş Çok Müzikal

Güzel sanatlar eğitimini henüz tamamlayan Peter ‘in en büyük hayallerinden birisi başarılı bir müzikal yönetmek. Ama umut dolu bu genç adam memleketine döndüğünde kasabasında ki tiyatronun kapatıldığını ve yıkıldığını görüyor. Tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrayan Peter, pes etmeyerek şovunu sahnelemek için mücadele etmeye başlıyor. Tiyatro mezunu her fakir genç gibi Peter, kasaba tiyatrosunu yeniden açabilmek ve restore edebilmek için yeterli parayı toplamaya çalışıyor ve bu amaçla kasabanın önde gelen sakinlerini bir bir ziyaret etmeye başlıyor. Kasabanın başında ki laneti öğrenen Peter , kasaba sakinlerinden bir ekip toplayarak halkı terörize eden iblislere karşı mücadeleye dalıyor.

İblislerle mücadele deyince aklınıza kan ve şiddet gelmesin, Peter her şeyi şarkı söyleyerek yapıyor.  Müzikler o kadar başarılı ki oyun kendi türünde unutulmazlar arasına şimdiden girmiş durumda.

Oyunun Kadrosunda Broadway ‘in Ünlü İsimleri Var

Peter Panic , mini oyunlarla renklenen değişik bir hikayeye sahip ve güzel kurgulanmış harika bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Dört dörtlük müzikal deneyimi de sunan oyunun diyaloglarını ve şarkılarını Broadway’in deneyimli yetenekleri yazmış ve seslendirmiş. Broadway oyuncusu, Remy Germinario, Tony adayı Emily Skeggs ve daha fazlası oyun için ter dökmüş. 

Broadway sanatçılarının, bestecilerinin ve tasarımcının ötesinde oyunda her şey ağır bir New York hissine sahip. Farklılaşmayı becermiş, sıradanlığın ötesine geçmeyi başarmış bir oyun olan Peter Panic’in geliştiricileri Dave Lang ve Rami Ismail  oldukça detaylı çalışmışlar. 

Çocuklara yönelik pek çok başarılı ve özenli oyun geliştiren Adultswim ekibi tarafıdan mobil uygulama mağazalarında yayınlanan Peter Panic, alıştığımız vurdulu kırdılı oyunlardan çok farklı bir deneyim sunuyor özellikle müziğe ilgi duyan çocukların hoşuna gidecek ve aileleri tarafından güvenle oynatılabilecek bir oyun.

Oyunun Android versiyonu için Google Play Store ‘u ziyaret edebilir ya da App Store üzerinden iOS versiyonunu indirebilirsiniz. Ücretsiz olan oyun uygulama içi satın alma teklifleri sunuyor. Ücretsiz olan ilk bölümün ardından ilerlemek isterseniz kilidi açmanız gerekiyor ki bizi oyun içinde sonra ki bölümlere geçme isteğimizi engelleyecek, rahatsızlık veren  detaylara rastlamadık. Bu açıdan oyuna bir şans verirseniz seve seve bu ücreti ödeyeceğinizi düşünüyoruz. Gerçekten de çocuğunuz ya da küçük kardeşiniz bu oyunu oynarken çok eğlenecek ve ödeyeceğiniz her kuruşa değecek.

Mobidictum’u Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip etmeyi unutmayın! Bizlere destek olmak için sitede yer alan haber ve incelemelerimizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşmanızı ve sosyal medya gönderilerimizi beğenmenizi rica ediyoruz. 

2016 yılının sevilen oyunlarından Peter Panic yapılan güncellemelerin ardından yeniden popüler hale geldi. 2016 yılında çıkış haberini verdiğimiz oyunun tanıtım videosuna aşağıda ki oynatıcıdan erişebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler