Pirate Kings Oyna

pirate kings

Klasik mobil oyunlar içerisinde gösterilen Pirate Kings, eğlence dolu yapısı ile yeni bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Üstelik renkli grafik yapısı ve gelişmiş oynanış unsurları, oyunun çok daha özgün bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Kendi alanında bağımlılık yaratan bir tarzı benimseyen yapım, adeta her gün oynamak isteyeceğiniz bir oyuna dönüşüyor.

Pirate Kings Oyunu Oyna

Korsan oyunu olarak tasarlanan Pirate Kings, temelinde ise yeni bir ada inşa etmeye dayanıyor. Oyunda korsan olarak hak ettiğiniz zenginlikte bir adaya sahip olmaya çalışıyorsunuz. Tabi bunu gerçekleştirirken Facebook arkadaşlarınız ve dünya üzerindeki milyonlarca oyuncu arasına katılabiliyorsunuz. Bu durum, oyunun çok daha farklı bir hava yaratmasına imkan tanıyor. Üstelik renkli grafik yapısı neticesinde eşsiz bir deneyim yaşamanızı amaçlayan yapım, bu açıdan yaklaşıldığında farklı kullanıcı kitlelerine ulaşmayı başarıyor. Yetişkinlerden genç kullanıcılara kadar varan hedef kitle, bu sayede oyunun daha fazla kişi tarafından oynanmasına imkan tanıyor. Oyuncu sayısının fazla olması elbette oyundan alacağınız zevkin çok daha fazla olmasını sağlıyor.

Dostlarınıza saldırmak, hazine elde etmek, adanızı geliştirmek ve diğer oyuncular arasındaki gücünüzü arttırmanız için oyunda çarkı çevirebiliyorsunuz. Bunun sonucunda oyun size belirli imkanlar sunuyor. Böylelikle çark yapısı neticesinde özgün bir tarz benimseniyor. Ayrıca oyundan alınan zevk doruk noktasına ulaştığı gibi rekabetçi bir sistem, yapımın daha fazla oynanmasını destekliyor. Gün içerisinde sürekli olarak oyunu oynayarak gelişim göstermek ve adanızı mükemmel bir yer haline getirmek isteyebilirsiniz. Adanızı düşman saldırılarına karşı daha güvenli ve korumalı bir hale getirmek için de yine oyunu oynayarak çarkı çevirmeniz gerekiyor. Böylelikle olası istilalara karşı adanızı güçlü bir konuma taşımanız mümkün oluyor. Güçlü bir adaya erişmek, adanıza gelebilecek olası saldırı riskini de azaltıyor.

pirate kings
Pirate Kings

Pirate Kings Özelliklerinde

  • Ada inşa etme ve geliştirme özelliği neticesinde çok daha kişisel bir deneyim yaşama olanağı
  • Çarkı çevirerek çeşitli ödüller kazanma imkanı ve beraberinde adanızı daha da geliştirebilecek bonuslara ulaşma olanağı
  • Çok oyunculu oyun yapısı altında Facebook arkadaşlarınız arasına katılabilir, dostlarınız ile birlikte eşsiz bir macera yaşayabilirsiniz
  • Arkadaşlarınızla birlikte savunmaya geçebilir veya dünyanın dört bir yanındaki oyunculara saldırabilir, böylelikle çeşitli hazinelere erişebilirsiniz
  • Oyuna her gün girerek çeşitli bonuslar kazanabilirsiniz
  • Adanıza saldıran oyunculardan öç almak için kendinizi geliştirme ve tekrar saldırma desteği
  • Seviye sistemi üzerine kurulan oyun, gelişim göstermenizi ve daha fazla altın kazanmanızı sağlıyor

Pirate Kings İndir

Çoklu oyuncu yapısından hoşlanan kişilerin dikkatini çeken Pirate Kings oyunu, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar aracılığı ile kullanılabiliyor. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebilen yapım, oyun içi satın alım özelliğine sahip. Yani altın ve buna benzer ögeleri oyun içerisinden satın alabilir, oyundaki gücünüzü daha da arttırabilirsiniz. Eğer para harcamak istemiyorsanız günlük bonusları takip edebilir, adanızı geliştirebilir ve diğer oyuncuların adalarına saldırarak hazinelerini ele geçebilirsiniz.

iOS platformu üzerinde 395.5 MB gibi bir boyuta sahip olan oyun, akıllı cihazınızda belirli bir alanı kaplıyor. Güncelleme ve buna benzer içerikler sonucu bu alan artabilir. Ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşan yapım, bu sayede Pirate Kings APK indir gibi bir arayış içerisine girmenizi de önlemiş oluyor.

Oyunu Android cihazınıza indirmek için Google Play Store, iOS cihazınıza indirmek içinse App Store sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Android 4.1 ve üstü işletim sistemine ihtiyaç duyan oyun, Apple tarafında ise iOS 7.0 ve üzeri sisteme sahip cihazlarda çalışıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts