Pokemon GO Benzeri Mobil PvP Oyunlar

Pokemon GO benzeri mobil oyunları derledik!
Pokemon GO benzeri mobil oyunlar
Pokemon GO benzeri oyunlar

Pokemon GO benzeri artırılmış gerçeklikteki mobil oyunlar oyun severler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Bu tür oyunlar gerçek dünyayı oyunlaştırıyor. Pokemon GO, birkaç yıl öncesine kadar dünyayı kasıp kavuruyordu. Oyunda insanlar, kendi dünyalarını keşfetmelerine ve her yerde saklanan Pokemonları yakalamalarına izin veren artırılmış gerçeklik türüne geçiş yaptı.

En İyi Pokemon GO Benzeri Mobil Oyunlar

Pokemon GO ayrıca oyunculara kendi kadrolarını oluşturmalarına ve başkalarıyla savaşmalarına da imkan verdi. Dolayısıyla akıllı telefonunuzda oynamak için benzer oyunlar arıyorsanız tam anlamıyla doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde Pokemon GO benzeri en iyi PvP oynanış sunan mobil oyunları derledik.

Pokemon Masters EX

Pokemon GO benzeri mobil oyunlar
Pokemon Masters EX

Pokemon Masters Ex bir artırılmış gerçeklik oyunu olmasa da destansı PvP savaşlarına katılabileceğiniz Pokemon GO benzeri bir oyun arıyorsanız mükemmel bir alternatif. Oyunda ayrıca tüm Pokemon türlerini toplamanıza ve hatta yeni yumurtalar çıkarmanıza da imkan tanınıyor. Bunların yanında oyunu oynarken FPS kaybı olmadan oynamak için telefonlarınızın en az 2 GB RAM’e sahip olduğundan emin olun.

Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite
Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizard Unite, Pokemon GO’yu yapan aynı şirket yani Niantic tarafından oluşturuldu. Oyunun mekanikleri oldukça benzer olan Harry Potter: Wizards Unite, büyücülük dünyasının Pokemon GO’su olarak da adlandırılıyor. Oyunda oyuncular, tonlarca yeni sihirbazlık deneyimi bulmak için gerçek dünyayı dolaşarak artırılmış gerçeklik macerasının bir parçası olmaları sağlanıyor.

The Walking Dead: Our World

Pokemon GO benzeri mobil oyunlar
The Walking Dead: Our World

İçerisinde birçok PvP macerası bulunan bir başka artırılmış gerçeklik oyunu ise The Walking Dead: Our World. Oyunun adı aynı isimle TV dizisine dayanıyor ve The Walking Dead’in acımasız dünyasını içeriyor. Oyunda dünyayı, gerçek zamanlı olarak keşfedebilirsiniz ancak dikkatli olun, ne zaman ne çıkacağı belli olmayabilir. Tıpkı Pokemon GO gibi The Walking Dead: Our World, oyunda ilerledikçe hayatta kalanlardan oluşan ekibinizi kurmanıza da olanak tanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler