PUBG Mobile Benzeri En İyi Hayatta Kalma Oyunları

Sizlere en iyi PUBG Mobile ve Free Fire oyunlarına benzeyen oyunları listeledik. Bu oyunları deneyerek kendinizi PUBG Mobile veya Free Fire’da hissedeceksiniz.
pubg mobile benzeri oyunları
PUBG Mobile Benzeri Mobil Oyunlar

PUBG Mobile benzeri hayatta kalma oyunları listesi hazırladık. Günümüzde en çok oynanan battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile insanlar tarafından oldukça beğeniliyor. Bu oyununun yanında bir de Free Fire bulunuyor. Free Fire da mobil platformlarda en iyi oyunlar sıralamasında üst kısımlarda bulunuyor.

PUBG Mobile Benzeri Hayatta Kalma Oyunları

PUBG Mobile, Call of Duty Mobile ve Free Fire mobil platformda dünyadaki en iyi hayatta kalma oyunları oldular. Ancak, oyuncular bir gün bu oyunlardan sıkılırsa, neden başka oyunları denemek istemesin ki? PUBG Mobile, CoD Mobile ve Free Fire oynarken olduğu gibi oyunu hissetmek istiyorsanız, sizlere listelediğimiz oyunları şiddetle tavsiye diyoruz.

PUBG Mobile
Sizlere en iyi PUBG Mobile benzeri oyunları listeledik.

Sizlere vereceğimiz oyunları muhtemelen her telefonda rahatça oynayabilirsiniz. Eğer telefonunuz kaldırmıyorsa bazı oyunlarının Lite sürümleri de bulunuyor onlara da göz atabilirsiniz.

Hopeless Land

Hopeless Land
Bu oyunu oynarken kendinizi PUBG Mobile ve Free Fire oyunlarında hissedeceksiniz.

Bu oyun PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite oyunlarına oldukça benzer. Hopeless Land sizlere oyun, kontrol ve hatta grafikler bakımından çok iyi deneyimler vaat ediyor. Oyunu oynayan insanlar oldukça beğeniyor. Bu oyun Google Play Store üzerinden 3.8 yıldız aldı.

Knives Out

Knives Out
Listedekilerden en iyi battle royale oyunu bu olabilir. Kesinlikle deneyin.

Knives Out, mobil platformda oyunculara şimdiye kadarki en büyük haritalardan birini getirmek için bu oyunu geliştirdi. Oyuncuların eğlenmesi ve keşfetmesi için arazi, manzara ve yerlerin sayısı oldukça fazla. Oyuncular istedikleri gibi bir şehirde veya dağlarda kalabilirler. Bunlara ek olarak oyun içerisinde birçok tünel, yol ve araziler bulunuyor.

Büyük haritasından dolayı, oyuncular Knives Out’u oynarken her zaman heyecan verici ve gergin hissediyorlar. Düşmanların hangi yönden saldıracağını veya köşelerden düşman çıkabilir mi düşüncesiyle sürekli oyun içerisinde tedbirli oluyorlar. Eğer battle royale oyunlarını makine gibi oynuyorsanız, bu oyun da aslında pek zorlanmazsınız. Duo, Squad veya Fireteam gibi bazı modlar ile takım arkadaşlarınızla birlikte Knives Out oyununu oynayabilirsiniz.

Cyber Hunter ve Cyber Hunter Lite

Cyber Hunter
Bu oyunun grafikleri ve tasarımları oldukça özenle geliştirilmiş.

Cyber ​​Hunter’ı eğer oynadıysanız, Cyber ​​Hunter Lite’ı oynamak sizler için oldukça kolay olacak. Bu iki hayatta kalma oyunu PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite ile bazı benzerliklere sahip. Oyunun grafikleri ve tasarımları özenle geliştirilmiş. Ayrıca düşük cihazlara sahipseniz Lite sürümünü oynayarak, oyunun zevkini yaşayabilirsiniz.

Vast Survival

Vast Survival
PUBG Mobile’a en çok benzeyen oyunlardan birisi Vast Survival.

Vast Survival için bu listede en gerçekçi ve en etkileyici grafik kalitesine sahip oyun diyebiliriz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun, büyük bir övgüyü hak ediyor. Oyuncular, yollarına çıkan her türlü silahla ortadan kaldırmaları gereken sayısız düşmanla bir harita üzerinde maceralarına başlayacaklar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts