Rally Fury – Kişiselleştirilmiş Araban ile Yarışa Katıl

rally fury

Rally Fury, Refuel Games tarafından geliştirilmiş bir yarış oyunu. Zamana karşı ve yapay zekaya karşı oynanabilen bu oyunda, oyun içi kazandığınız jetonlar ve paralar ile arabanızı yenileyebiliyorsunuz. Kamera açınızı seçip oyunun anlatıldığı çok kısa bölümü geçtikten hemen sonra yarışa başlayabilirsiniz!

Arabaları Kişiselleştir

Oyun öncelikle bir tanıtım bölümüyle başlıyor. Gaz, fren, el freni, nitro boost gibi birçok şey çok basit bir şekilde oyuncuya öğretiliyor. 30 saniyeden daha kısa süren bu tanıtım bölümün hemen ardından bir araba seçmemiz isteniyor. Bu arabayı oyunun bize başlangıçta sunduğu oyun içi paralar ile yapıyoruz.

rally fury

Rally Fury’de oynarken sadece rakiplerinizi geçmeniz veya zaman geçmeden parkuru tamamlamanız dışında bir seçenek daha var. Rakiplerinizle yarışırken veya parkur yaparken drift yaparak ekstra puanlar kazanabiliyorsunuz. Ekranın üst kısmında drift puanınız paylaşılıyor.

  • Drift: Yarış veya eğlence için kaydır!
  • Turbo: Rakibinizi bir anda geride bırakmak için turbo şart!
  • Gerçekçi fizik: Asfalt veya kir üzerindeki gerçekçi yarış fiziği. Kontrolünü kaybetmeden ne kadar oyunda kalacaksın?
  • Özelleştirmeler: Farklı boya renkleri yarış arabalarını özelleştirebilir ve plakalar hazırlayabilirsiniz.
  • Arabalar: Yarış için çeşit çeşit yüksek performanslı ralli arabası!
  • Yükseltmeler: Hız ve performans için arabalarınızı güçlendirebilirsiniz.

Rally Fury Tanıtım Videosu

Oyunda hem single hem de multiplayer özelliği bulunuyor. Oyunda belirli bir seviyede ustalaştıktan hemen sonra multiplayer üzerinden rakiplerinizi yarışa davet edebilirsiniz. Bu süreçte oyunu parkur üzerinden oynamak ve özellikle virajları çalışmak çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir, bizden söylemesi.

Rally Fury indir

Gelelim en önemli kısma. Rally Fury hem Android hem de iOS üzerinden oynanabiliyor. Oyunu Google Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. İyi yarışlar! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler