Ready Jump ile sonsuz zıplayışa hazır olun!

Sonsuz ve rastgele parkur deneyimi sunan arcade oyunu Ready, Jump! artık mobil cihazlarda.
Ready, Jump!
“Ready, Jump!” ile zıplamaya hazır olun.

Metawe ekibinin geliştirmiş olduğu arcade oyunu Ready Jump! artık hem iOS hem de Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Metawe ekibini daha önceden yapmış oldukları havaalanı operasyon yöneticisi olduğumuz Departure Dash ve Depareture Dash Express oyunlarından hatırlıyor olabilirsiniz. Metawe ekibi bu sefer daha farklı oyun türüyle karşımıza çıkıyor.

Ready Jump mobil platformlarda yerini aldı!

Oynanışının basit olduğu oyunda yapmamız gereken tek şey dinozora benzer karakterimiz ile göklere yükselebildiğimiz kadar yükselmek. Sürekli aynı şeyi yapıyormuş gibi gözüküyor olsanız da seviyeler rastgele oluştuğundan bu hissiyatı kesinlikle hissetmeyeceksiniz. Böylece becerileriniz geliştirebilir ve oynadıkça daha iyi skorlar yapabilirsiniz. Oyunun haritası sonsuz olduğundan sadece düştüğünüzde ve canınızın sıkılıp oyunu kapattığınız zaman bitecek.

Ready, Jump!
Ready Jump sonsuz bir arcade oyunu.

Gökyüzüne doğru yükselmenin kolay olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyun içerisinde bizim yükselmemizi engelleyen bir sürü basamak türü bulunuyor. Bu basamakların üzerinde çok uzun durduğumuz taktirde yok olabilir veya bizi aşağı itebilir. Yüksek skor yapmak için önemli olan sadece zamanlama ve hızlı tepki göstermek.

Normal oyun seçeneğinin dışında Lava Chase ve Only Platforms adında iki mod seçeneği daha yer alıyor. Lava Chase seçeneği normal moda benziyor ancak farklı olan tek şey ekranın altından yavaşça lavlar yükselmesi, yani yanmamak için daha hızlı yükselmeli ve oldukça hatasız oynamalıyız. Eğer yükselmek dışında durup plan yapmaya kalkarsanız dinozorumuz lavı boylayacak. Metawe ekibi bu oyunda kullandıkları dinozor karakterinin beğenildiğini ve yeni yapacakları oyunlarda da görünebileceğini söyledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler