Real Basketball Oyunu

Real Basketball Oyun

Real Basketball oyunu eğer gerçek bir basketbol tutkunuysanız en gerçekçi ve eğlenceli basketbol deneyimini sunuyor sizlere. MobileCraft firması tarafından hazırlanan bu mobil oyunu tek başınıza veya online bir takım oluşturarak kariyer yapma imkanı sağlayarak basketbol zevkinin doruklarına ulaştırıyor.

Yok Artık Lebron James!

Çıktığı günden beri 10 milyondan fazla indirilerek yok artık dedirten Real Basketball oyununda karakterinizi oluşturuyor ve ister hiç tanımadığınız insanlarla isterseniz de kendi arkadaşlarınızla online olarak basketbol oynayıp yeteneğinizi sergileyebiliyorsunuz. Onlarca top ve formalarla kendi tarzınızı yaratabilir. 6 farklı oyun modu ile oyuncuyu hiç sıkmayan Real basketball oyununda farklı başarılara imza atarak kupalar ve puanlar kazanabilirsiniz. Oyun seviyeniz ve başarılarınız artıkça farklı özelliklere sahip olarak saygın bir basketbolcu seviyesine yükselmek sizin elinizde.

Ülkemizde her ne kadar spor oyunları denildiğinde akla hemen futbol tarzı oyunlar gelse de oyun tutkunları için Real Basketball oyunu çok tercih edilen bir oyun olduğunu görebiliyoruz.

Real Basketball oyunu iç görünüm
Real Basketball

Real Basketball Oyunu Özellikleri

  • 6 farklı oyun modu ile oyun severlere sıkıcılıktan uzak bir oyun keyfi yaşatıyor.
  • Gerçekçi 3D grafikleri ile basketbol oyunları arasında göze hemen çarpıyor.
  • Canlı rakipler ve kendi arkadaşlarınızla online çoklu oyun oynama imkanı sunuyor.
  • Sürpriz etkileşimlerle oyun heyecanını hep yüksekte tutuyor.
  • 40 adet farklı özgün forma, 20 adet basketbol topu ve daha birçok sürpriz etkileşimleri ile oyun içi çeşitliğinin bol tutulmuş.
  • Farklı görevlerle ve başarılar ile kupalar elde edebilmektesiniz.
  • Real Basketball oyunu ile arkadaşlarınızla veya farklı insanlarla sıralama tablosunda yer alma imkanı yakalıyorsunuz.

Geçtiğimiz her gün özelliklerine bir yenisini ekleyen MobileCraft firması oyun özgünlüğünü yakalamakta ve oyuna güncellik getirmekte oldukça başarılı işler yapmaktadır.

Real Basketball Oyunu İndir

Birçok basketbol severin tercih ettiği Real Basketball oyunu boyutu 42,51 MB olduğu için çok yer kaplamadan kolaylıkla telefona veya tablete indirerek oynayabilirsiniz. Son sürüm Android telefonlarda bir sorun yaşanmamaktadır.

Siz de bu basketbol keyfini yaşamak istiyorsanız Real Basketball oyununu şimdi hemen ücretsiz bir şekilde Google Play Store’dan indirebilir,  bu eğlenceli basketbol kariyeri oyununda yerinizi alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler