Renk Eşleştirmeye Sevimli Bir Yorum: Knittens

Knittens

Renk eşleme türüne yeni bir soluk arayanlardansanız Knittens tam size göre. Sevimli kediler ve sıcacık yün örgülerin olduğu Knittens oyunu eğlenceli saatler vadediyor.

Mobil uygulama mağazalarında belki de en fazla karşımıza çıkan oyun türü renk eşleme. Özellikle Candy Crush serisinin patlama yapması sonrasında geliştiriciler bu alana adeta akın etti.

Hem Eğlenceli Hem Sevimli

Renk eşleme türü oyunlar artık kendisini tekrar eden bir yapıya bürünmüş durumda. Bir çok bağımsız geliştirici ya meyvelerden ya da şekerlerden devam etmeyi tercih ediyor. Zaman zaman ise üst seviye stüdyoların geliştirdikleri oyunlar içerisine çeşitli farklı unsurlar katarak, oyunlarını güzelleştirdiklerini görüyoruz. Tıpkı daha önce kısa bir incelemesini yaptığımız Tavern Guardians gibi.

Knittens

Türünün son ve güzel mobil oyunlarından biri olan Knittens oyunu da başarılı bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. Kedi ve yün örgü teması üzerinden hareket eden geliştiriciler, ortaya oldukça güzel olduğunu düşündüğümüz başarılı bir örnek çıkarmışlar. Oyun sürükleyici olmasının yanı sıra çok eğlenceli ve bir o kadar da sevimli.

Oyunda yün yumaklarını eşleyerek bölümleri geçiyorsunuz. Eşleme animasyonları, güçlendiricilerin kullanıldığı zaman ortaya çıkan efektler ve bitiş animasyonları oldukça eğlenceli tasarlanmış. Ayrıca oyunda ilerledikçe kedi karakteriniz için yeni örgü giysiler ediniyorsunuz ki bu da karakterinizin güçlerini arttırıyor.

Big Fish Games tarafından geliştirilen Knittens, uzun süre kullanıcıları ekran başına bağlayacak türden bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. iOS platformu için bir süredir yayında olan oyunun Android versiyonu ise henüz beta sürecinde ve geliştirilmeye devam ediliyor. Özellikle türün meraklılarının bir göz atmasını tavsiye ederiz.

Oyunun iOS versiyonuna App Store üzerinden ve Android versiyonuna Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz.
 
Daha fazla haber, oyun tanıtımı ve inceleme için bizi Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın! Bizlere destek olmak için haberlerimizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşmanızı rica ediyoruz. 
 
Oyunun tanıtım videosunu aşağıda ki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.  Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle.
 
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler