Risto Prins Serisi – TapnBuild

TapnBuild

Risto Prins Mücadelesinin İlk Oyunu TapnBuild

Risto Prins’in serüvenini kaçıranlar veya hatırlamak isteyenler Risto’nun hikayesine göz atabilir. Risto’nun 20 oyunluk mücadelesindeki ilk oyunu, bu işlere giriştikten sonra kendini geliştirme aşamasındayken yaptığı ilk oyunu TapnBuild’e hep beraber göz atalım. Risto Prins’in “Clicker oyunlarını çok beğendim, bu yüzden ben de kendi clicker oyunumu yaptım” sözünü de söylemesek olmaz.

Baltalar elimizde kazmalar belimizde

Oyundaki amacımız arka tarafa bir şeyler inşa etmek ve onu seviye atlatmak. Tabi bütün bunlar bedavaya değil, malzeme toplamamız gerekiyor. 3 adet malzeme kaynağı var: orman, maden ve deniz. Bu kaynaklara dokunduğunuzda malzemeleri topluyorsunuz. Kazma, balta gibi ekipmanları geliştirerek daha fazla malzeme toplayabilirsiniz.

TapnBuild

Elinizdeki malzemeleri yükselterek madencilik yaparken arada sırada altın ve elmas gibi değerli madenleri de elde edebiliyorsunuz. Bu elmasları ve altınları ekipman yükseltirken kullanıyorsunuz. Elmas ekipmanların altın ekipmanlardan daha iyi olduğunu da söylemek lazım.

Parmaklarınız mı yoruldu?

Sizin için madende çalışacak madenci robotu alabilirsiniz veya aynı şekilde ormanda çalışacak odun kesme robotu. Yükselteceğiniz robotlar listesinde en sondaki soru işaretli maden robotu -adına bakacak olursa- fena duruyor: Tanımlanamayan uçan madenci! Her yardımcı robot, size saniye başına malzeme sağlar.

Siz yeni yapılar inşa ederken bir yandan da arada sırada gökyüzünden gelen uzaylılara dikkat edin. Bu uzay gemilerini patlattığınızda kısa süreliğine 2 kat daha fazla kaynak elde ediyorsunuz.

Oyuna Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz. Risto Prins’in hikayesini okumayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler