Risto Prins Serisi – Tricky Fidget Spinner

Risto Prins

Risto Prins’in 4. Oyunu Tricky Fidget Spinner

Yazımızı okumaya başlamadan önce “Risto Prins kimdir?” diyorsanız, bu Risto Prins’in Serüveni yazımıza okumanızı öneririm. Risto Prins serisine Risto’nun dördüncü, son ve en güncel oyunu Tricky Fidget Spinner ile başlamak istedik. Oyun sonsuz koşu havasında bir yarış oyun, amacımız bitiş çizgisine ulaşabilmek.

Stres Çarkı İle Engelleri Aşın

Evet bir stres çarkını yönlendiriyorsunuz. Daha hızlı dönmek için oyun içinde altıgen şeklindeki cisimleri toplamanız gerekiyor. Daha hızlı dönmeniz başınız sıkıştığında duvarlara çarparak duvarları kırmanızı sağlıyor. Eğer hızınız düşükse duvarı kıramayıp üstüne dönme hızınız da azalıyor. Hızlı dönmek için altıgenleri toplamak ve duvarlar, dikenler gibi sizi yok edecek şeylerden uzak durmak oyunda yapmanız gereken 2 kilit nokta.

Risto Prins

Mağaza sisteminde ise para birimi olarak oyun içinde topladığınız -veya satın alarak elde ettiğiniz- elmaslarla yapıyorsunuz. Şuan oyunun mağazasında 66 farklı stres çarkı tasarımı var. Stres çarkı dışında 7 farklı güçlendirme modu da bulunuyor. Bunlara ek olarak oyun deneyiminizi artıracak perkler de mevcut. Şuan 4 adet perk var: Stres çarkınızın arkasından istediğiniz renkte izler (Trails), hızla dönerken duvara çarpıp duvarı yıktığınızda patlama efekti veren bomba (Nuke Carrier), bölümlerin %50 daha yavaş hareket etmesini sağlayan bir perk ve artırılmış bir zorluk isteyenler için daha zorlu labirentler yapan bir perk (Mad Walls).

Rinso Prins Serisi

Oyunu merak ederseniz Google Play Store üzerinden indirerek Rinso Prins’e destek olabilirsiniz. Rinso Prins’in macerası hakkındaki yazımızı da okumayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler